Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mit gondoltok...

Lányok, ti mit gondoltok (esetleg tapasztalat) Az epitett muszempilla mennyire viseli meg az igazi szempillákat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó pillást választasz, akkor semennyire sem sérűl a saját pillád.

Fontos hogy jó szakembert válassz, aki minőségi anyagokkal dolgozik.

Ahoz hogy ne sérüljön a pillád, ahoz te is kellesz! Neked is megfelelően kell ápolnod majd és vigyáznod rá.

2020. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó szakemberrel, betartva a szabályokat semennyire nem sérül. 2 évig volt folyamatosan pillám, majd meguntam. Hagytam magától kipotyogni, és pont uvyanolyan a pillám, mint előtte.
2020. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem sérült meg egyáltalán. Fél évig volt pillám, semmi baja nem volt a sajátomnak, amikor leszedettem.
2020. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sérül, csak jó pillás csinálja. Pont valamelyik nap láttam egy nagyon kezdő pillás munkáját, ötször akkora volt, mint a vendég pillái és hatalmas ragasztódarabok voltak a töveknél. Na az ilyen, az károsítja.
2020. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire ritkítja, ezért van, aki tart szünetet.
2021. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!