Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedves sminkkedvelő hölgyek! ...

Kedves sminkkedvelő hölgyek! A Nyx, MAC vagy Makeup Revolution termékei a jobbak? Ez egy kicsit hosszú lesz.25F

Figyelt kérdés

Édesanyámnak Anyák napjára sminkkészletet szeretnék venni. 4 dolgot szükséges tudni róla:

1) Nagyon szép nő

2) A bőre világos

3) Az arcbőre száraz, vörös altónusokkal.

4) Egyszerű az ízlése, szóval highlighterrel, kozmetikai csillámmal és kontúrpalettával nem akarom kiszúrni a szemét.


Mindezeket figyelembe véve az alábbi termékekre lenne szükségem: egy primerre arcra és szemhéjfestékhez, egy korrektorra, egy szemhéjfesték palettára, egy alapozóra, egy könnyen kezelhető szemhéjtusra, egy szempillaspirálra, egy szemöldökceruzára, és egy matt vagy szaténfényű rúzsra valamint mindezekhez egy-egy felvivő ecsetre (a rúzst kivéve természetesen). Kérlek, segítsetek nekem, mert totál tanácstalan vagyok, amint látjátok, és mindezt ráadásul meglepetésnek szánom! A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 3. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemhéjtus téren a Nyx Epic Ink Liner nagyon bevált.
2020. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 1. válaszoló. Még annyi, hogy a fixáló spray lemaradt a listáról, de azt is szeretnék venni. A 3 márka közül melyik gyártja ár-érték arányban a legjobb fixáló spray-t?
2020. márc. 3. 10:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mást is lehet ajánlani?

BH Cosmeticsnek nagyon jó palettái vannak, többféle árnyalatban.

Macnak jók az alapozói, korrektorai. De szerintem mást nem érdemes tőlük venni, nem éri meg az árát. Van, ami kifejezetten csalódás volt nekem, pl. pirosítók. A pár száz forintos Essence is jobb.

Ecsetből vehetnél készletet. Notinon vannak jók.

Használ egyáltalán anyukád tust? Ha nem, akkor nem vennék.

Szempillaspirált használ? Mert én abból pl. ragaszkodom a jól bevált márkámhoz. Nem szeretek már mással kísérletezni.

2020. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, természetesen nyitott vagyok minden javaslatra. Köszönöm a tippet. Anyukám világéletében szemceruzát használt.
2020. márc. 3. 11:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

szemhéjtusból én is a Nyx Epic Ink Linert ajánlom

Macnek a szemalatti korrektorát használom, az nagyon jó viszont látatlanban az árnyalat miatt ne te vedd meg

szemhéjfestékből a Make Up revolutionnek vannak nagyon jó palettái, ezek elég olcsóak, a Nyxnek is jók, ami picit drágább de szintén nagyon jó The Balm. vegyél valami természetes színösszeállítást neki.

szempillaspirál: én a Loreal Volume million Lashest használom már vagy 10 éve és jobbat még nem találtam.

Ecset: Real techniques.. középárkategória de jó

Fixáló Sprayből NYX-et használok, egész jó de inkább MAC-et vennék

2020. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most már kevésbé vagyok elveszett :-D
2020. márc. 3. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Viselné amúgy ezeket?

(Ha neked kell, nem gáz.)

2020. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed megfogalmazása alapján elég tájékozottnak tűnsz smink ügyben 🙂
2020. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Én MAC termékben még nem csalódtam. Btw pasitól én még nem hallottam olyat hogy tudná hogy létezik olyan, hogy primer, korrektor vagy fixáló spray. Pláne "szaténfényű rúzs", amikor a legtöbb max 16 színt tud megkülönböztetni.
2020. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki sminktanácsadást a mac-nél. Az árát le is vásárolhatja arra, ami tetszik neki.
2020. márc. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!