Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S! Mit kezdjek a szemöld...

S. O. S! Mit kezdjek a szemöldökömmel? Lehet valahogy puhítani?

Figyelt kérdés
Kihullott a szemöldököm egészségi probléma miatt és dúsabban nőtt vissza ezért levágtam a hosszabb szálakat. Most olyan dúrva tapintású lett és idegesítő hogy sírni tudnék. Hogy lehetne elérni hogy simább és puhább legyen?

#szemöldök #szemöldökformázás #szemöldökpuhítás #durva szálú szemöldök
2020. márc. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hajbalzsam. De idővel majd biztosan puhább lesz, ha ezek a szálak kihullanak.
2020. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Én csak nyírtam a hosszából,mert nagyon hosszú, de így mag olyan kemény...L.
2020. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szőrszál a vége felé vékonyodik. Azzal hogy levàgtad a végét, a vastagabb rédze maradt, ezért érezheted keményebbnek.

Egy idő utàn vissza àll majd, ahogy cserélődik. Mert minden szőr a testünkön cserélődik.

2020. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor türelem játék lesz. Köszönöm!
2020. márc. 3. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nő, egyre vékonyabb (puhább) lesz a vége.
2020. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!