Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bárki tud valamit erről a...

Bárki tud valamit erről a fülbevalóról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

[link]


Erről a fülbevalóról lenne szó.Nagyon fontos lenne ha bármit is megtudnék róla.

Chanel oldalán semmit nem talàltam róla.Volt egy olyan infóm is,hogy Zara de ott sem találtam róla semmit.

Minden segítség jòl jön


Előre is nagyon szépen köszönöm!



2020. márc. 5. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hm, a képen a CC-s doboz arra enged következtetni, hogy ez Chanel lesz. Hogy melyik évi és melyik típusú szettből, már jó kérdés. Próbálj keresni chanel katalógusokat ideit, tavalyit, 18-as és így visszafelé szépen. Lehet, hogy tíz éves.. fene tudja. A kép se tiszta, hogy miből és hogy került feltöltésre, mivel csak az az egy van fent neten. Hasonlókat találtam, de pont ilyet nem. Esetleg írj a chanel magyarországi képviseletének, ha van ilyen.
2020. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!