Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki a kedvenc sminkbloggered?

Ki a kedvenc sminkbloggered?

Figyelt kérdés
Nagyon nem sikerül megtanulnom sminkelni, és most úgy gondoltam hogy megkérdezlek titeket, ki a legjobb. Youtuberól vagy írott blogról tanultátok meg? Köszi :)
2020. márc. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmire gondolsz? :


https://www.youtube.com/watch?v=QGsHcqzoxUU

2020. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Carli Bybel videói alapján tanultam meg sminkelni.
2020. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Amennyi vakolatot ezek magukra kennek (ijesztő), jobban jársz, ha elvégzel egy szobafestő és mázoló tanfolyamot, mert akkor megtanulod a vakolást, és egyben egy jó kis szakma is lesz a kezedben.
2020. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én egyik legnagyobb kedvencem Picturresque (Regina). Tényleg profi a csaj, bármilyen stílusú sminket elkészít, rengeteget lehet belőle tanulni, és képes a saját arcát hatszázezer féle női karakterré transzformálni.

Hasonlóan erős még Jbunzie és Jackie Wyers.

Ha konkrét termékek bemutatása, véleményezése érdekel (amiknek igaz, elég nagy százaléka sajnos nem kapható itthon, de van pár, ami igen), akkor Tati erre az egyik legjobb forrás.

Magyar oldalról Bianka Brush, Avianarahl, illetve Kárpáti Rebeka régebbi sminkes videói is nagyon jók, ha részletes, anyanyelvű instrukciókra vágysz.

Továbbá ajánlom még Szabó Lucát. Imádom, amilyen őszintén, részletesen beszél különböző árnyalatokról, palettákról.

2020. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!