Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Erős szemüveget viselő nők!...

Erős szemüveget viselő nők! Ti hogyan sminkeltek? Milyen színekkel emelitek ki a szemeiteket? Milyen kereteket részesítetek előnyben?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem erős szemüvegem van, de sminkelni nagyon szeretek attól és nem is akadályoz ebben. Hétköznapokon szempillaspiràl mindig van rajtam, ha jut rá idő reggel (még suliba járok) akkor egy cicás tusvonalat is húzok (vékonyat!). Vagy ilyen barnás-barackos szemhéjpúdert használok a mélyítővonalba, a szemzugba pedig egy pezsgős highlightert (ilyenkor tust nem szoktam,nehogy sok legyen.)

Szerintem az is fontos, hogy a szemöldök is szép legyen, mert ugye a szemüveg ad egy keretet, emellé meg a szemöldök is

18/l

2020. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy nekem van 2 keretem is. Egy fekete és egy arany- átlátszó színű. Az utóbbiban nagyon szeretem, hogy nem takarja el úgy a szemeimet és ugyanúgy látszik a sminkem, mint nélküle
2020. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Én egy ideje már egyáltalán nem sminkelem a szememet, maximum egy fényes pöttyöt teszek a belső szemzugba. Sötétpiros rúzst hordok.

A keretem nagy lencse, vékony fekete fémmel körbevéve.


22

2020. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár kontaktlencse, akár szemüveg, csak tus felül és spirál, plusz alul barna vonal a szempillatövben. A színek nálam bezavarnak. De mivel majdnem fekete a szemem, a tus csak nagyítja.


Nagy, áttetsző, mézszínű keretem van.

2020. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy 🤣🤣

Szemüveg nélkül nem látom rendesen az arcom. 😄😄😅

2020. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanúgy mint nélküle tenném, semmit nem hagyok el csak mert szemüvegem van. Minden jöhet, szemhéjfestékből natúr is, színes is, tus, szemceruzából is van vagy 6 különböző színű, spirál, rúzsból is van minden a halvány barackostól a zöldig, mikor milyen kedvem van. Az egyetlen nehézség hogy csak kézitükörrel tudom festeni a szemem, mert 5 centire kell tartanom a szememtől. -7 körüli mindkét szemem, fekete szögletes vastag műanyagkeretem van.
2020. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már sehogy.

Amíg láttam szemüveg nélkül, és még kontaktlencsét is tudtam hordani, addig mindent ugyan úgy, mint szemüveg nélkül.

Földes színek"füstös szem", tusvonal, pillák.

2020. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!