Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt ajánlotok...

Milyen parfümöt ajánlotok rocker csajoknak?

Figyelt kérdés
Ajándèkba kellene. Valami merèszebb,vadócabb illat, de nem túl tolakodó kellene

2020. márc. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Avonból szerintem a Far Awaynek elég durva illata van, pontosan sajna nem tudom megmondani melyikre gondolok, nekem termékmintám van, és fekete dobozos ;w;
2020. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajándék parfümmel az a baj, hogy mindenkinek más az ízlése, és máshogy is áll egy-egy illat mindenkin.

Az is számít hogy mennyi idős a lány, ha tizenéves, akkor amúgy simán szeretheti a tipikus tini illatokat, rockerségtől függetlenül.

Én harmincas metalos nőként is imádom az édes, rózsaszín illatokat ha olyanom van, de az erősebb, fűszeresebb dolgokat is.

2020. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon függ a bőrétől, hogy milyen lesz rajta az illat. De legalább írj valamit a csajról. Azért úgy könnyebb lenne... Milyen idős? Milyen jellegű illatot használ?
2020. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is rocker vagyok, de már "idősebb" korosztályból. Bár, szerintem sem számít. Attól kedvelem az édes és a keményebb, füstösebb illatokat is. Évszaktól, hangulattól is függ, mit használok.

Az illetőről kéne tudni valamit és azt is, hogy milyen árban gondolkodsz, mert az sem mindegy.

2020. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Carolina Herrera: Good girl
2020. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!