Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülgyűrűhöz át kell szuratni,...

Meijii kérdése:

Fülgyűrűhöz át kell szuratni, vagy lövetni a fület? Vagy van olyan, amelyikhez kell szuratni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezeket, de jobban tetszene, ha tartósabb lenne. Ha állandóan a fülemen lenne. (Pláne, ha szélesebb dologról van szó, pl ilyen [link] )

2020. márc. 15. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A fülgyűrűhez nem kell átszúrni a fület. Amihez át kell, azt piercingnek hívják. Keress rá a helix piercingre, az ott helyezkedik el, mint az általad linkelt fülgyűrű. Mondjuk helix piercingél nem tudom, hogy mennyire lehet találni így kinéző ékszert. Mindenesetre, ha akarsz oda lyukat, akkor helix piercing kell neked. Piercingesnél szurasd, nehogy lövesd a kozmetikusnál, az jobban roncsolja a szöveteket. Kb. 5 ezer ft átszuratni.
2020. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Alapvetően nem, a fülgyűrű nem teljes gyűrű, csak a fül karimájára illeszkedő C alakú ékszer. A jól illeszkedőket is könnyű elhagyni sajnos, így általában csak bizsuk, kevésbé, de szokott lenni ezüst, vagy aranyozott is.

Lövetni nem jó a fület, csak szúratni. Kezdőékszernek pontékszer, talpas, vagy két végén golyós, lehetőleg titán száras. A gyógyulási ideje hosszú, eléggé macerásak a porcos piercingek ilyen téren, illetve sokat kell ápolni is. Amint már meggyógyult, utána lehet bele rakni olyan ékszert, ami ilyen fülgyűrűszerű, így tartós lesz. Viszont szúrás után legalább fél évig célszerű a sima pontékszert meghagyni, a gyógyulás tökéletessé válása és a későbbi problémák elkerülése miatt.

2020. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy léteznek ilyen vastag ékszerek arra a helyre? (Tudom hogy ha szuratni kell, az piercing)
2020. márc. 17. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek, legalábbis én már találkoztam ilyenekkel. Lehet, bizsuk és nem orvosi acél, vagy nemesfém, esetleg titán, tehát szúráshoz nem jók, max a gyógyulási idő után.
2020. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!