Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás otthon help!...

Füllyukasztás otthon help! Muszaj orvosi? ( unatkozok a karanténbanXD)

Figyelt kérdés

Sziasztooook!

Kilyukasztanam otthon a fulem minden megvan hozza. Annyi hogy muszaj bele a szuras utan orvosi fulbevalo? Ha igen akkor olcson tudnek olyat szerezni? Koszi a valaszokat❤️



2020. márc. 17. 15:54
 1/5 opened paradise ***** válasza:
92%

Nem árt, nehogy elfertőződjön.

Alapból azt mondanám, hogy alliexpress, de az most kilőve...

Apacsban is kaphatsz.


Ugye nem jégkockával, krumplival, meg vodkával csinálod?:D

2020. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért, mi mást tennél bele? :D
2020. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
pld fertőtlenitett biztositótű
2020. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Nekem 12 fülbevalóm van (mind a két fülemen 6) és az összeset magamnak szúrtam át. Lefertőtlenítettem a helyet ahol át akarom szúrni és a fülbevalót, aztán simán a fülbevalóval ami tetszett átszúrtam. Tudom nagyon fájdalmasnak hangzik de nekem nem fájt a lényeg hogy gyorsan csináld. Jó persze sokkal jobb ha a hozzávaló tűvel és a többi eszközzel csinálod de ez is egy megoldás.
2020. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat🥰
2020. márc. 17. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!