Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak ti szeretitek ha...

Férfiak ti szeretitek ha sminkeli magát egy nő? Vagy inkább legyen természetes?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 03:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt a sminket szeretem, amit ha este lemosnak, nem okoz csalódást. ☺
2020. márc. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nemszeretem, ha csak szolid a dolog akkor nemannyira zavar.
2020. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem mimden nőnek áll jol a smink!

Aki csinos az meg kicsit sminkelje magát,mert ha sok smink van rajta akkor az màr prosti hatás kellt

2020. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Van aki szereti, van aki nem.

Ezert szerintem kár volt kérdést kiìrni....

2020. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A nők pontosan tudják, hogy sminkelve, vagy anélkül néznek-e ki jobban. A sminkelés is változik helyzettől függően, más egy éjszakai szórakozóhelyre és más melóba. Ragozhatnám, de tényleg elég felesleges kérdés.
2020. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem inkább nélküle. A feleségem azt se tudja hogyan kell, mert életében nem csinálta, de jó így neki, meg nekem is.
2020. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a férfiak nagy része a természetes hatású, szolid sminket szereti, vagy azt, ha egyáltalán nincs. A sok vagy színes vagy akármilyen smink tényleg prostis, proli hatást kelt.
2020. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem amikor elmegyünk valahova és a barátnőmön van egy kis smink.

Alapozó, szemfesték, szájfény. Visszafogott stílusban, nem vakolatszerűen.

Otthon természetesen nem várom el. Én is mackónadrágban vagyok, kócosan, szőrösen.

2020. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy jól elkészített alap natur smink mindenkinek jól áll. De ez szerintem mindenkinél más, én pl csak korrektort teszek a szemem alá, ezt lepúderezem, plusz még szemöldökspirál és ennyi. Minimális változtatás de sokkal üdébb a végeredmény. És egy férfi sem mondaná meg, hogy van rajtam smink.
2020. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit. De a most divatos egyensmink, ami instán is mindenkinek van, nem tetszik. De az se tetszik, ha vki egyáltalán nem tud sminkelni, pl. vmi alkalomra.
2020. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!