Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kerek arcom van (de egy...

Kerek arcom van (de egy kicsit szögletesebb vonásai is vannak) és a szemöldököm szeretném kiszedni, mivel tényleg elég vastag lett. A három kép közül szerintetek melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

[link]

(Szerintetek ez milyen?)


[link]


[link]



2020. márc. 24. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem speciel a második tetszik.

Az első túl íves, kerek. A második elég szép, bár elsőre a modell flegma arca miatt nem tetszett. A harmadik olyan mint egy megrémült kisnyuszi, nem szeretem az ilyen szemöldököket.

2020. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kerek arcodhoz semmiképp sem az első. Szögleteset válassz, olyasmit, mint a második.
2020. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. márc. 24. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális - e még a kérdés, de szerintem is a második illene a legjobban az arcformádhoz. Nekem is kerek, így régebben jól utánajártam a témának és azt a konklúziót vontam le, hogy semmiképpen se legyen vékony(ra szedve). Viszont azzal is vigyázni kell, hogy a vastagabb, kicsit bozontosabb szemöldök csak keveseknek áll igazán jól.

( A harmadik képen szereplő hölgy szemöldöke kissé egyenes, én úgy tudom, hogy ez a forma inkább a hosszúkás, vékonyabb arcnak előnyös)

Puszi!

2020. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) !
2020. ápr. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!