Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a szemöldök...

Mit gondoltok a szemöldök "rajzolásról"? Inkább a természetes szemöldök hívei vagyok, vagy szeretitek kirajzolni? Fiúk, nektek melyik tetszik jobban? 18/L

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 24. 22:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*vagytok
2020. márc. 24. 22:31
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Termèszetes 23/N
2020. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez nem tetszik, nagyon mű. De ha valaki csak a saját szemöldökének a vonalát kicsit áthúzza, kiegészíti, ha hiányos, az szép.
2020. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen mű szemöldököktől kevés undorítóbb dolog tud lenni egy lányon/nőn. Ízlésesen is meglehet ezt a kihúzást csinálni, nem tudom miért kell zsírkréta szerűen felvinni ezeket a "sminkeket".
2020. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez a képen nagyon szép (na nem minden napra, de egy alkalmi sminkhez), de nincs olyan nő, aki ezt otthon így megcsinálja. Homemade verzióban sütni fog róla, hogy gagyi és mű, az pedig senkinek nem áll jó.
2020. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó

Ez mindenképp sütni fog róla hogy gagyi és hogy mű... Van egy két sminkes ismerősöm és posztolgatják az alkalmi sminkeket... hát azoknak a "csodálatos" sminkeknek annyi értelme van, hogy fotón nem azt kell látnod milyen szép voltál 5-10-20 éve hanem hogy nem sokat vesztettél a korral.

2020. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

attól függ

mértékkel kell csinálni


nekem mondjuk a linkelt képpel sincs bajom

2020. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nő vagyok de nekem jobban tetszik természetesen. Itt ott szoktam csak pótolni ceruzával mert picit hiányos de ezek a mostanában divatos matrica szerű szemöldökök nem jönnek be.
2020. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezen a képen a szemöldök jól néz ki, de a szempilla eléggé el van csúszva, főleg a belső szemzugnál 😀
2020. márc. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom az ilyen szemöldököket. Két kilóméterről látni, hogy meg van rajzolva és nagyon mű hatást kelt. Ha valaki egy picit "kiegészíti" a szemöldökét, avval nincs semmi baj, de a te általad linkeltek szerintem szörnyűek. Anno néztem egy posztot valahol, talán instán, valami olyasmivel, hogy "a dolgok amire a lányok vágynak/akarnak", és ott is mutatta az ilyen szemöldököt. :D Hát én őszintén nem értem, hogy ez a szemöldök miért olyan népszerű. :D
2020. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!