Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szúrjak fület otthon?

Hogyan szúrjak fület otthon?

Figyelt kérdés

Természetesen nem porcba gondoltam.

Valaki aki csinált már ilyet le tudná írni pontosan lépésről lépésre, meg hogy mi kell hozzá?

Előre is köszi!



2020. márc. 26. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Vodka, whiskey, pálinka vagy bármilyen magasabb alkoholtartalmú szeszes ital, fertőtlenítő, steril tű, gumikesztyű, krumpli, jèg
2020. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Várd meg szépen, amíg újra kinyit a szalon.
2020. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van nem rohad le a füled és lesz egy home made lyukad ami olyan amilyen. Ha nincs szerencséd akkor ferdén szúrod,eltalálsz egy eret és lerohad a füled mire a nemsürgős eseteket megint fogadja a kórház..
2020. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én magamnak szúrtam a harmadik lyukakat a fülembe, (meg két ajakpiercinget is) és nyugi, ha otthon csinálod nem bénul le a fejed, nem vérzel el, és nem is fog lerohadni semmid.


Kell hozzá fülbevaló, injekciós tű, és kézfertőtlenítő spray. Mielőtt kiszúrod tegyél egy próbát, hogy a fülbevaló szára belemegy-e a tűbe, mert ha nem, akkor nem tudod belehúzni a kiszúrt lyukba, és nagyon fel tudja húzni az embert ez a szitu, tapasztalatból mondom :D

Mielőtt kiszúrod a füled, jó ha megjelölöd a lyuk helyét, utána lefertőtleníted a felületet, a kezedet, és steril tűvel már át is szúrhatod.

Mint már említettem az elején, a tűbe bele kell rakni a fülbevalót, és belehúzni a szúrt lyukba.

Egy picit vérezni fog.

A gyógyulási időre 3 hetet mondanak, addig jó ha nem akad bele semmibe, nem piszkálod, nem cseréled ki stb...

Én ilyen tűvel szúrtam ki: [link]

Sok sikert hozzá :D

2020. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó,bíztasd csak. Én ápolói végzettséggel mondtam,hogy inkább ne. Még én sem szúrnám magamnak. Volt még régen egy osztálytársam,az egyik csaj szúrta a köldökét. Szepszist kapott. Akkora gennyes tályog lett a köldöke helyén,hogy hiába fújogatta akármivel,végül le kellett csapolni sebészileg és lett egy csinos 3 centis vörös hege,köldök pc-je meg soha többet az életben. Egy fülön nyilván nem valószínű,de ott is történhetnek érdekes dolgok. Mondjuk ha sikerül eltalálnod egy eret. Vagy begyullad és begennyesedik az egész. Mert nem csak szúráskor fertőződhet el hanem kb bármikor amíg be nem gyógyul.
2020. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!