Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minőségi szemhéjpúderpalettát...

Minőségi szemhéjpúderpalettát ajánlanátok? 29/L

Figyelt kérdés

Nekem Revolution van de gondolom nem az az ászok ásza.

Már ráncos a szemhejam és megereszkedett (nem sminkelem gyakran) a fényképeken vettem észre hogy ha kifestem nagyon látni a ráncokat.

A sminkes videókba mindbe más márkát látok és mind olyan szépen fed frissít

Akinek van jó tapasztalata szemhéjfesték és alá való primerrel kapcsolatban, az leirná hol vásárolható?

Nagyon szépen köszönöm



2020. márc. 26. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

En primert nem hasznalok, csak korrektor es azt lepuderezem.

En huda palettat hasznalok, a new nude-ot.

Nekem bevalt

2020. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Utána nézek

2020. márc. 30. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:

A Revolution nagyon jó minőségű! Én is azt használom többek között sminkesként! Erősen pigmentált, szépek a szinei, teszi a dolgát.

A sminkes videókban egyrész ki van javítva a kontraszt és a színezés, másrészt sokszor ring light-ot használnak, ami sminkeléshez tökéletes hideg led fényt ad, ami tökéletesen megvilágít, eltörli az árnyékokat, és automatikusan szebb lesz minden.


https://www.youtube.com/watch?v=QURhmKRdNLg


A ráncos szemhéj sajnos nehezen kezelhető, de nem a rossz smink hibája, hiába kensz rá milliókat érő szempúdert, akkor is ráncos lesz, mert egyszerűen olyan a bőröd.

Rengeteg hozzád hasonló modellem volt már, hidd el ez természetes. Annyit tehetsz, hogy nem használsz túl sötét erős színeket, mert az csak jobban kiemeli a ráncokat, és ha lepereg a szemed alá, karikákat is okoz. Primert használhatsz, az jobban megtartja, de ha ügyesen viszed fel, és nem használsz sokat, az is sokat segít.

Használj rendes "pufis" ecsetet, azt, ami a szemhéjfestékhez való, ebből is van kisebb-nagyobb méret. Miután finoman belemártod a festékbe, egy kicsit pöccintsd le az ujjaddal, hogy a felesleg lehulljon róla, így kevesebb eséllyel kenődik rajtad szét.

A videósok azt ajánlották még, hogy az erősebb színek és eléréséért ne használjunk alapozó a szemhéjon. De ez persze egy esti sminkre nem alkalmazható, mivel ha huzamosabb ideig áll rajtad, kell alá alapozó, primer, hogy helyben tartsa.

Ha vékony réteg fehér színű szemhéjpúdert raksz a színes alá, élénkebb lesz. Majd ezután felviheted több rétegben az erősebb hatásért, a lényeg hogy kevés festékkel, óvatosan rétegezd, főleg a sötét színeket. Hozzáadni mindig lehet, de elvenni már nem, szóval ne egyszer

rre rakj sokat, mert akkor lepereg, hullik, kenődik.

2020. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Naked paletták!!!!!!! 👌👌👌
2020. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Douglesba menj be es vegyel onan egy szemhejpuder paletat vagy mac vagy pupa.
2020. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mac-es paletták tényleg nagyon jók!
2020. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig amugy a Revolution profi minőség elérhető áron! A közép osztálybeli lányok ihlették a márkát " jó minöségü sminkek elérhető áron, mert a profi smink nem kiváltság"

Ezzel a szlogennel egyet értek és imádom, közép osztálybeli életet élő lányként.

Nem is a legolcsóbb nem is a legdrágább elérhető.. a palettájuk eszméletlen választék ha igazán fel van töltve.. szép szinek..pigmentáltak! Megfelelő szemhéj alapal nem értem mibajod velük csak azért mert nem 20 ezerbe kerúl egy palettájuk.

2020. okt. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!