Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet megoldani a...

Hogyan lehet megoldani a mindennapi fényvédelmet?

Figyelt kérdés

Láttam olyan alapozókat amikben van fényvédő, de nagyon keveset véd, illetve már megvan a hosszú évek során megtalált saját alapozóm amitől nem szeretnék megválni.

Naptej+primer+ alapozó? Ez működhet? Vagy mások miként oldják ezt meg?

Ugyanis van egy olyan érzésem hogy a naptej át fog csillogni az egészen, és tönkreteszi a sminket...

Nem csak nyárra gondoltam, hanem állandóra.



2020. márc. 31. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam naptejet alapozó alá, okés volt. De gondolom függ attól, hogy milyen naptejről, alapozóról van szó. Ha ráérsz, próbáld ki otthon, hogy átcsillogja-e a naptej.
2020. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Vannak rendes, arcra való fényvédők, amik nem olyanok, mint a hagyományos zsírosabb naptejek, és direkt úgy vannak formulázva, hogy szépen üljenek az arcon illetve smink alatt.


Én évek óta ilyeneket használok smink alá. Van olyan, ami átfénylik, de vannak nagyon jók is, kifejezetten mattítóak is, ki kell tapasztalni, kinek melyik jó.

2020. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Mindig használok 50 vagy 50+-os naptejet. Felkenem, megvárom míg beszívódik, a filmréteget leitatom a bőrömről egy zsepivel, majd jöhet az alapozó, primert nem kell már használnod, az is ugyanezt a réteget képezi, nyárra teljesen felesleges pluszban, hideg időben jól jöhet, ha száraz a bőröd ad egy védelmet a kiszáradástól még. Majd ezután felviszem az alapozót. Ezt a rutint már 6-7 éve végzem, teljesen bevált.
2020. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!