Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltassak műszempillát? Mi...

Csináltassak műszempillát? Mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés
18 vagyok, még sosem volt műszempillám. Nagyon sok barátnőmnek van/volt. Alapból nekem nagyon hosszú szempilláim vannak és ezt mindenkitől megkapom. Nagyon szeretem őket, de szívesen kipróbálnám a műszempillát. Hány D-set ajánlanátok? Nem tenné tönkre a sajátomat ami amúgy nagyon hosszú? Köszi a válaszokat,puszi

2020. ápr. 2. 14:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Én a helyedben nem csináltatnék. Nekem volt, próbáltam de nem jött be. Imádom este reggel úgy megmosni az arcomat, hogy nem kell semmi ilyenre figyelnem nehogy a szempillákat víz érje meg nem dörzsölhetem át a szemeimnél sem... Lehet, hogy szép de felesleges főleg ha szépek a pilláid.
2020. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan állj be a sok birka közé, ha ez minden vágyad. Véleményem szerint ne csináltass műszempillát. A természetesség sokkal jobb.
2020. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarok kötekedni, de szerintem ennek pont most nincsen itt az ideje.
2020. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Persze, csináltass, kezdetnek egy 4D jó lesz.

Aztán majd műkörmök is kellenek, és ne feledkezzünk meg a műcsöcsökről se, hiszen az is van az összes barinőnek. Na puszika.

2020. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nehany ember annyira gonosz:) egy normalis kerdest tettem fel minden rossz indulat nelkul. Kivancsi voltam a tapasztalatokra stb. De igazabol magatokat egetitek lenne ezzel a viselkedessel🙋🏽‍♀️

A masik meg,nem most akartam megcsinaltatni hanem termeszetesen ha javul a helyzet.

Ja es igen mukormom is van, legalabb noies vagyok:)

2020. ápr. 2. 17:20
 6/21 anonim ***** válasza:
15%

Kislány, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten is.

Az éretlen és gyerekes szöveged más választ, mint, amit spec, én írtam, nem érdemel mást. Miközben ilyet írsz, hogy "Nagyon sok barátnőmnek van/volt." Szóval, ha a barátnőid pl. lilára befestik a hajukat, akkor te is befogod? Ezért írtam, ha birka akarsz lenni, akkor nyugodtan azonosulj velük.

Nyilván azért szeretnéd kipróbálni a műszempillát, mert a barátnőidnek is van. Magadtól gondolom eszedbe se jutna. Pl. eszedbe jutna vörösre befesteni a hajadat? Gondolom egyik barátnődnek se vérvörös a haja. Na látod? Ha nekik nincs, akkor neked eszedbe se jut.


Egyébként is, minek ilyen művackokat magadra aggatni? Nem leszel attól szebb, és a pasik se fognak jobban kedvelni téged. Csak beállsz a műnők csoportjába.

2020. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Műkörömtől leszel nőies? 😀😀😀😀


Láttál már olyan lányt, akinek természetesen is szép hosszú körmei vannak, és nincs szüksége mű pillákra? Meg hasonlókra?

Na ők szépek, rájuk akarj inkább hasonlítani!


Udv. Egy “gonosz” fiu

😀

2020. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Én személy szerint igénytelennek és nagyon műnek tartom, biztosan van igényesen megcsinált is, de valljuk be, az a ritkább.
2020. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép hosszúak a pilláid én nem csináltatnék. De megértem milyen. Én is gondolkoztam rajta amúgy de elvetettem az alábbi okok miatt:

-2-3 hetente frissíteni kell, ami azért pénz, és erre nem szánnék, ha amúgy az enyémek is szépek

-vigyázmi kell rá nagyon, reggelente meg mindig megdörzsölöm a szemem, és tuti elfelejteném, hogy rajtam van

-félnék, higy elrontják, és kihullik a sajátom is.

2020. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyidősek vagyunk, nekem se műszempillám, se műkörmöm, bár utóbbi amiatt, mert zenész vagyok. Nem baj az, ha ki akarod ezeket próbálni, egyszer élünk :)) de nem ettől leszel nőies, csinos vagy szimpatikus.

Kérdésedre válaszolva, kezdésnek mindig a minimum mindenből, ha megszokod vagy szeretnél próbálkozni, mehet a több.

2020. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!