Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hölgyeim! (30-as és 40-es...

Hölgyeim! (30-as és 40-es korosztály) Melyek számotokra a legelegánsabb, legigényesebb ékszerek (nyakláncok, karláncok és fülbevalók)? Amiknek NAGYON tudnátok örülni?

Figyelt kérdés

Nem konkrét ékszerekre gondoltam (elsősorban), hanem arra, hogy milyen "stílusú/formájú" ékszerek nyerik el tetszéseteket?


Magyarul mi különböztet meg egy bóvli 100.000 forintos elképesztően olcsó hatású bizsut egy valóban igényes csodálatra méltó ékszertől?


Egy Harry Winstonnak örülnétek?


Ha már itt tartunk a fenti kérdéshez kapcsolódóan mi különbözteti meg azt az olcsó bóvli bizsut egy Henry Winstontól?


2020. ápr. 4. 13:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy adott méretű ipari gyémánt mennyivel olcsóbb egy ugyanakkora méretű igazi gyémánthoz képest?
2020. ápr. 4. 13:07
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit el vagy tévedve, bóvli bizsunak nem a 100.000- forintos kategória, hanem az 1000 forintos minősül, és még az is lehet szép, vagy lehet érzelmi értéke...


Hogy minek tudnék NAGYON örülni?

-bármilyen valóban olcsó, filléres, akár saját készitésű bizsunak, ha azt szivből adják

-bármilyen izléses, 100.000.- alatti ékszernek

Hogy minek nem?

-bárminek eföllött az árkategória fölött. Azt kérdezném, kivel élek én együtt?! Nem tetszene a dolog. És biztosan hordanám, sőt nem fogadnám el. Nem tudnék nem az éhezőkre meg a hajléktalanokra, és egyáltalán a mélyszegénységben élőkre, meg a rengeteg szociális alapitványra gondolni, hogy hány emberen lehetne segiteni az árából...


31N

2020. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
*biztosan NEM hordanám, és nem fogadnám el
2020. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam a karlánc és a fülbevaló azonnal kiesik, viszont a gyűrűket és az ékszerórákat szeretem. Inkább az antik stílusúakat, amiket mostanában látok újakat azok ritkán tetszenek.
2020. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Módosítani vagyok kénytelen a kiírást:


Azon hölgyekhez intézem a kérdéseket, akik szeretik a szép és elképesztően igényes ékszereket:


"Milyen "stílusú/formájú" ékszerek nyerik el tetszéseteket?


A legfontosabb:


Mi különböztet meg egy bóvli 100.000 forintos elképesztően olcsó hatású bizsut egy valóban igényes csodálatra méltó ékszertől?


Egy Harry Winstonnak örülnétek?


Ha már itt tartunk a fenti kérdéshez kapcsolódóan mi különbözteti meg azt az olcsó bóvli bizsut egy Harry Winstontól?"

2020. ápr. 4. 14:48
 6/11 Laylah ***** válasza:

Én egy szecessziós stílusú ékszernek örülnék, az biztos. Ez az a stílus számomra, ami gazdagon díszített, részletgazdag, de nem giccses, nem olcsó hatású. A köves, főleg csillogó ékszereket annyira nem kedvelem, nem vagyok szarka. :) Aranyat sem kedvelem és nem is illik hozzám, maximum fehérarany, de inkább az ezüstöt kedvelem. Valamint az is fontos számomra, hogy egyedi legyen.


[link]


[link]


[link]

2020. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezek tényleg szépek! :)


Árkategóriájuk? Tól-ig értéktartományban?


És lásd jó napom van, milyen kegyes vagyok hozzád, ezért a megmosolyogni való "szarka" kifejezésre most kivételesen úgy tekintek, mintha nem is olvastam volna.

Erre jó ízléssel megáldott ember csak ezt tudja mondani:


Gyönyörű!

[link]

2020. ápr. 4. 21:37
 8/11 Laylah ***** válasza:

Nem az árát szoktam nézni semminek, hanem, hogy tetszik-e vagy sem. :) Mint írtam, szeretem az egyedi, különleges dolgokat, ékszereknél ugye fontos még az anyaghasználat, a részletesség, kidolgozottság. A csillogás nem az én stílusom, néhány drágakő, féldrágakő belefér, de amit linkeltél nyakék, nekem már sok. Az ékszer viselne engem és nem én az ékszert...

Amiket pedig én linkeltem, árkategóriát nehéz meghatározni, sok mindentől függ, kezdve attől, hogy korabeli vagy modern készítésű, milyen anyagokból van, milyen ékszer (fülbevaló, bross, nyakék, stb.), mennyire kidolgozott, és még sorolhatnám. 30-40 ezer forinttól akár 3 millióig is terjedhet.

2020. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Visszaérkeztünk tehát a kiírt kérdéshez:


A három millió forintos szecessziós ékszeren látszik, hogy jóval többe kerül, mint a harmincezer forintos? Ezt kérdeztem, hogy fel lehet ismerni a különbséget? Mik különböztetik meg ezt az olcsó bizsut a három millió forintos nagy testvérétől?


Ezt írjátok már végre le nekem!


:)

2020. ápr. 5. 15:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Természetesen új nyakékekről, karláncokról, fülbevalókról van szó. :)
2020. ápr. 5. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!