Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó sminkecset készletett hol...

Jó sminkecset készletett hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Ha interneten valamilyen oldal akarna valaki javasolni úgy nem rendelek csak kp-s fizetéssel.
2020. ápr. 21. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Makeuppláza, onnan pedig a Jessup márkát ajánlom. Nagyon olcsó, és nekem konkrétan 3 év alatt nem mentek szét az ecseteim, brutál minőség szerintem :D de ha sokat akarsz rákölteni, akkor Sigma ugyanerről az oldalról.

Ami még olcsóbb és ezek profi ecsetek, az a Bőszecset, ezt ecsetshopról tudod megrendelni.

2020. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
MAC
2020. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 24. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Meglepően jók az essence ecsetek, ha nem akarsz sokat költeni rájuk. Nekem vagy 5 éve van meg pár darab, semmi bajuk. Otthoni használatra nekem tökéletes.
2020. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sigma ecsetet ajánlom.

Az olcsó ecsetek általában nem túl jók.

2020. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Docolor ecsetekre nézz rá. Nálam nagy kedvenc.
2020. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a sajátjaimat kínai üzletbe vettem Budapest egyik kiesőbb kerületén. Évek alatt nem mentek tönkre, nagyon olcsók és jók.
2020. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olcsók közül nekem az essence, real technics valt be. Real techincset ebayen lehetett kicsit olcsobban kifogni, de most ott is felmentek az árak. Essenctől van szemöldök, szem és púderecsetem, ezek be is váltak. RT ből en eddig a púderecsetet, sminkszivacsot probaltam, és ezek nagyon jók. Az RT everyday essential set szerintem egy hétköznapi sminkhez tökéletes lehet. Én is tervezek erre beruházni.
2020. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!