Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik drogériás szempillaspir...

Melyik drogériás szempillaspirál csinál műhatású, hosszú, dús pillákat?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 15:38
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem a Lovely Best Ever szempillaspirál csinált ilyen pillákat. Csak a Rossmannból lehet beszerezni. 1000-1500 Ft között van az ára. Az egyetlen negatívuma, hogy nem túl tartós.
2020. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A Maybelline Last Sensational nekem nagyon szép pillákat csinált, pedig kis nyomi pilláim vannak. Nézz utána videókban esetleg, hogy tetszik-e.
2020. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
+1 a Lovely Best Evernek.
2020. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Nekem az Essence Lash Princess jött be
2020. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Maybelline Volum' Express Colossal (a lila) spirálja jött be, évek óta azt használom és szerintem nagyon jó. Akciósan 1700 (és kb mindig akciós valahol) és nagyon sokáig elég, én nagyon max 2x veszek spirált egy évben, úgyhogy szerintem megéri. (Régen Avonosat használtam, ami 1000 forint volt, de abból simán elfogyott 3-4 is egy év alatt) Tartós is, pedig nem vízálló (a kékeszöld kistesója az, viszont az nekem nagyon törte a pilláim és szenvedés volt lemosni) és olajos sminklemosóval két pillanat leszedni, de sima micellás vízzel se nehéz. Ó és persze a lényeg, bámulatos szempillákat csinál (igaz be kell valljam, nekem eleve szerencsém van a szempilláimmal)
2020. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Maybeline lift lash szempilla spirál.
2020. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!