Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni gèl lakkozók, milyen...

Otthoni gèl lakkozók, milyen időközönként csináljátok meg a körmötöket?

Figyelt kérdés
Mennyi időt vártok?

2020. ápr. 26. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában 2 hetente. Nincsen fix időpont, hogy akkor két hetente szombaton csinálom, hanem ahogy kijön.

Szeretem, ha nincsen lenőve, ezért csinálom kb 2 hetente, amúgy többet is bírna, de nagyon gyorsan nő a körmöm.

Végzett körmös vagyok, de nem a szakmában dolgozom, csak magamnak csinálom.

2020. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én hetente, igaz nincs semmi baja, csak gyorsan nő, de főleg hogy megunom😁 Annyi színem van, annyi díszítőm, és még ennél is több ötlet a fejembe 😁

Csak így jobban figyelek, hogy ne reszeljem agyon.

2020. ápr. 27. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen felesleges hetente újra tenni. Nem tudom hogy csinálod ilyenkor. Leszeded az egészet?


Én pl úgy csinálom, mintha műköröm lenne, tehát tölteni szoktam az alapréteg fent marad, így nem kell sokat reszelni vagy áztatni.


Hetente biztosan nem nő annyit, hogy tölteni kelljen. Használj alapréteget és csak a színt, díszítést váltsd hetente. 2-3 hetente elég újra rakni vagy tölteni. Lehet felületi díszítést is csinálni, akkor elég azt leszedni.

2020. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SAMpernatural ***** válasza:

Én csak ezeket a lakkokat, illetve a Trend it up-nak a köröm erősítőjét szoktam használni

[link]

Eddig amíg suli volt kb. 1-1,5 hetente csináltam, mert a suli miatt nem érhet ujjbegynél tovább a körmünk, de így (a karanténban) amikor nem kertészkedek vagy mosogatok sokat akkor 2vagy több hétig is fönt marad :)

2020. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!