Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hajszőkítés mennyire káros?

A hajszőkítés mennyire káros?

Figyelt kérdés

Szeretném kiszőkíteni hajam, mert be szeretném festeni és a normális hajszínemen (világosbarna) nem marad meg a festék.

Vállig érő, dús, göndör barna hajam van, és félek hogy a szőkítéstől eltörik/szálkás lesz/nem marad meg a formája



2020. máj. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó, hozzáértő fodrász csinálja, akkor nem törik el, de durvább lesz, kevésbé selymes.
2020. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ollaplex/ kallosplex nélkül ne és a höndört csak fodrásznál!
2020. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nagyon vekonyszalu hajam van, nem is dús, evek ota szokitettem, utana befestettem sotetbarnara, utana kiszokitottem itthon, de elrontottam a festést majd fodraszhoz mentem ő ujra kiszokitette az egeszet, jot nem tett neki de szerintem ha nekem kibirta akkor a tied is kifogja foleg hogy erosebb a hajad es nincs agyonfestve.
2020. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Természetesen fodrász csinálja, és még sosem volt festve/szőkítve

Remélem tényleg kibírja

Köszönöm a válaszokat :)

2020. máj. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!