Helix után helix?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Január közepén szurattam a bal fülembe egy helixet. Soha nem volt begyulladva, de viszont maga a porc körülötte sajog ha megnyomom. Mennyire fájna mellé szuratni így egy másik helixet? Nem elviselhetetlenül fáj, aludni is tudok már azon az oldalamon, de kicsit sajog ha megnyomom mellette a porcot. Magára a szurásra lennék kíváncsi, hogy mennyire fáj. (Csak tapasztalatok, biztos nem én vagyok az egyetlen akinek fájdogál még, és másikat is szeretne.)


(Bocsi, külföldi billentyü, se hosszu u, se hosszu ü nincs benne.)



2020. máj. 13. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog jobban fájni, mintha "sima" területre szúrnád.
2020. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap derül ki, hogy kinyit-e a tetováló szalob. Ha kinyit, akkor lehet még ebben a hónapban megcsináltatom. Félek hogy fájni fog oda, mivel kicsit még amugy is fáj a porc..
2020. máj. 13. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően még kicsit gyulladt lehet a szövet, mivel a gyógyulási ideje 6-24 hónap. De ettől eltekintve igen, lehet mellé szúratni másikat. Egyszerre egymás mellé kettőt érdemes csak csináltatni, ha végig akarod a füled szúratni, akkor csak így, félévente két-két lyukkal haladva. Kezeld továbbra is és nem lesz baj ;)
2020. máj. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig ugy csináltam, 3-4 havonta 1-1 lyukat szurattam. Már csak 3 hiányzik a balba, abból most 1-et szeretnék 😊

2-t egyszerre nem merek. Amik fülcimpába mentek, mindig ugy jártam, hogy 6mm-s talpas ékszer lett belerakva, és annyira bedagadt, hogy vissza kellett mennem pár nap mulva cseréltetni 8mm-s ékszerre. És még az is alig mozgott benne.. kivételesen a helix, az egyáltalán nem dagadt be 😊 remélem most sem fog. De inkább maradok az egyesével szuratásnál 😊 félek hogy nagyon bedagadna attól a fülem, ha egyszerre több lenne szurva..

2020. máj. 14. 10:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Most megyek szuratni, remélem nem fog fájni csak max annyira mint az elsö 🙂
2020. máj. 15. 13:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Készen van. A szurás nem fájt egyáltalán, viszont valószínüleg eltalált egy eret és ömlött belöle a vér.. 3 vastag kéztörlöt össze véreztem, plussz kabátot kellett mosnom... ott a szalonban pedig meg kellett konkrétan mosakodnom, a nyakamon folyt végig a vér... de a lényeg hogy egyáltalán nem fájt, az elsövel ellentétben 😊
2020. máj. 15. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szuper, remélem hamar meggyógyul. :)
2020. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem én is! 😊
2020. máj. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!