Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakk eltávolítása sima...

Géllakk eltávolítása sima körömlakklemosóval?

Figyelt kérdés
a géllakot le lehet oldani olyam lemosóval, amivel az egyszerű körömlakkot is?
2020. máj. 14. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csupán lereszelni tudod ha nagyon muszáj.
2020. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet. Külön oldószer van hozzá vagy reszelő.
2020. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Acetonossal le lehet, aztatva, ha minden kotel szakad, de egy szenvedes. En magamnak gellakozok evek ota, mar megtanultam lereszelni, de parszor azert ledaraltam kicsit a kormomet...
2020. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 14. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg megprobalnad az acetonos oldoval: mindenkepp reszeld meg a korom felszinet, utana en egy vattakorongot szoktam elaztatni a lemosoval, bebugyolalom az ujjamat alufoliaba es ugy hagyom egy jo 10 percre. Akkor jo, ha a lakk kezd levalni, megpuhul es kicsit megtoredezik. Utana le lehet tolni, kaparaszni. Nagyon idoigenyes, plusz irtozok az acetonban azastol, ezert a reszeles szerintem gyorsabb es jobb, de neked igy egyszeri megoldaskent jo lehet, acetonos lemosot meg lehet kapni a drogeriaban.
2020. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2020. máj. 15. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!