Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes elkezdeni a beauty...

Érdemes elkezdeni a beauty vloggerkedést, ha már jelenleg is rengeteg reklám célú csomagot kapok cégektől?

Figyelt kérdés

Főként isntgramra posztolok, és ezért fizetnek, ha egy terméket egy képen viselek, vagy videóban használok. Például az Avon, vagy a Physicians Formula.

Nézek több beautyvloggert is például Markó Rebeka, vagy Dragos Karin, de úgy érzem, én jobban tudnám csinálni, és a követő táborom is nagyobb lenne



2020. máj. 20. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze miért nem. Max ha nem indul be akkor felhagysz vele
2020. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg, ha nem jön össze, nem vesztessz vele semmit🤷🏻‍♀️ Elég harározottnak tűnsz, sok sikert Neked
2020. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Hobbiként azt csinálsz, amihez kedved van, a lényeg, hogy ne megélni próbálj belőle. Ingyenélő influencerekből van már épp elég. Túl nagy lenne a konkurencia.
2020. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan belevághatsz, de ha csak azért tennéd, hogy még több ingyen cuccokat küldjenek, akkor nem érdemes. Ha ezek a cégek felkeresnek téged, gondolom tudsz valamit, tehát ha meg tudnád fogni youtube-n is a közönséget, akkor nincs vesztenivalód.

Amit viszont a 3-as is írt érdemes megfogadni. Persze pénzért csinálod, mert meg kell térüljön az energiabefektetés, de ne csak ezzel akarj megélni, mint néhány influencer, aki át van esve a ló túloldalára. Szerintem sok negatív példa van fenn, és emiatt könnyű kritikát levenni, és jobban csinálni náluk.

De azzal gyorsan adj fel, hogy olyan termékeket is dicsőítsz jövőbeli együttműködés reményében, amik rosszak. Ennek nincs helye sehol.

2020. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg is csak olyan együttműködéseket vállalok, ahol a negatív véleményem is elmondhatom, nem csak a pozitívat. Jelenleg például a luxyhair szeretett volna közös munkát, de mivel a póthaj nem az én világom el sem vállaltam. Egyébként van " rendes " munkám, és mellette ritkán modelkedek, főként hazai tervezők divatbemutatóin. Nem azt szeretném főállásban csinálni, csak azért lenne jó, hogy még többen megismerjenek, és többen akarjanak velem együtt dolgozni.Nezegetem a YouTube-ot és sajnálatosan azt látom, hogy olyan emberek kapnak nézettséget, akik valljuk be, nem gyártanak érdemi tartalmat. Itt most inkább ilyen Ritzl Márk felekre gondolok, és ez például nálam eléggé kiveri a biztosítékot. De aztán lehet ez csak az én véleményem.
2020. máj. 20. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nem próbálod meg, sosem derül ki, hogy mit tudnál elérni vele. ha már eleve van egy komolyabb követőtáborod, ami miatt már most is támogatnak, akkor elég könnyű felfuttatni egy YouTube csatornát is. aztán a közönség majd eldönti, hogy mire tart igényt.

az viszont réges-régi tapasztalat, hogy a tömegek általában nem a minőségi és értékes tartalomra vágynak.

2020. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!