Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek, hogy...

Hogyan sminkeljek, hogy kevésbé legyen baba/gyerekes arcom?

Figyelt kérdés

18 vagyok es eleg bebi arcom van, olyan 14 nek tippelnek altalaban foleg mivel eleg alacsony is vagyok. milyen sminket alkalmazzak hogy komolyabb felnottesebb fejem lehessen?

szinek, vonalak stb

minden tanacsot megkoszonok:)


2020. máj. 22. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Ha valakinek babaarca van és kisminkeli magát erősen, mert így lehetne elérni az öregebb hatást, akkor túl nagy különbség lesz a sminktelen arca közt, szóval én ezt nem ajánlom, meg szerintem nem áll jól a babaarcúaknak az erős smink, inkább a természetes
2020. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A színek az évszak típusodtól függenek hogy milyen is állna jól. A vonalak probálj egy kis konturt adni az arcodnak egy kis pirosító higliger bronzosító. Nem kell erős smink mint ahogy az előttem lévő is írta nem mindig éri el azt a hatást. Amit szeretsz magadon hangsúlyozd ki ha szép nagy szemed van csinálj szép hosszú szempillákat esetleg egy tusvonalat vagy egy kis szín a szádra.


Hidd el át érezem ezt az egészet én 20éves vagyok de 15-16nál nem néznek többnek és én is elég alacsony vagyok. (kozmetikus tanuló)

2020. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kontúrozás nagyon sokat számít.
2020. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem smink nélkül, ha nem is babaarc, de jóval fiatalabbnak nézek ki. Én csak a szememet emelem ki erősen és mégis azzal érem el az öregítő hatást. Jelenleg 20 vagyok, de 23-25-nek szoktak nézni.
2020. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok,és én szoktam használni primert az alapozó alá. Egy nagyon picit sötétebb alapozót szoktam felvinni, nem nagy mennyiségben, és azt eldolgozom mindig teljesen a nyakra is. Ezután az arccsontom szoktam kiemelni, konturozni, de épp hogy csak egy picit sötétebb színnel, mint az alapozo, pirositot nem mindig használok, de ha igen, inkább a sárgasabb, vagy barnás árnyalatokat. Szememre is natúr színeket alkalmazok, és mindig huzok tusvonalat. Szempillaspirallal és egy nude ruzzsal , színtelen puderrel zárom a sminket. Szemöldököm tetoválva van azt nem szoktam sminkelni. En így elszoktam érni egy komolyabb hatast, de mégsincs annyira nagy változás sminkkel.
2020. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jézusom. Nehogy direkt öregíts magadon. Én megvesznék egy lányért, aki 18 de 14-nek néz ki. :D
2020. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!