Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ferdén van szúrva...

Szerintetek ferdén van szúrva vagy csak elcsúszott a patkó?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezt meglehet majd csinálni ha meggyógyult? Mert nekem úgy néz ki mintha csak kicsit balra lenne csúszva de még fáj húzogatni meg ugye nem is szabad. A fetishben szúrattam, elvileg porcba vam szúrva (csodálkoztam mert 10/3 volt csak a fájdalom)


[link]



2020. máj. 23. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ferdén van szúrva. A patkó benne izeg-mozog ide-oda és közven forog is, de így eltolódva akkor lehetne, ha a septumod annyira ferde lenne, hogy egy nagy S alak lenne az egész orrodban.

Nem tudom, hogy szabadkézzel vagy fogóval lett-e szúrva, de, ha úgymond levágnánk az orrod csúcsát és cimpáit és a piercing lyukba egy egyenes szárat tennénk, akkor látszana, hogy nagyon ferde, kb 25°-ban.

Tény, hogy az orrod is picit ferde, így az alsó golyók viszonylag egyenesnek tűnhetnek, de a száron attól még látszik, hogy a kép bal oldalán lévő az orrlyuk közepén jön elő, míg a jobb oldali szinte tapad a septumra.

2020. máj. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És szerintetek így nagyon rossz? Vagy annyira nem észrevehető?
2020. máj. 24. 10:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, hogy újraszuratom.
2020. máj. 25. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!