Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én érzem cikinek, ha egy...

Csak én érzem cikinek, ha egy lány direkt nagyobbra rúzsozza a száját?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy veszem észre, hogy ez nagy divat lett, de elég feltűnő, sokszor nagyon látszik, hogy valójában hol vannak az ajkak és ahhoz képest jóval nagyobbra van kirúzsozva. Tudom, hogy a smink amúgy is sokat csal egy lány kinézetén, de ez nekem már soknak tünik. Nektek mi a véleményetek erről?
2020. máj. 24. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem most divat. Mindig is volt, aki így rúzsozta. Csúnya.
2020. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha igényesen van megcsinálva, tehát nem feltűnő és nincs totál túltolva, szerintem semmi baj nincs vele. Ha bármilyen amcsi modellt, celebet megnézel-akár a feltöltés mellett is-, nekik is így varázsolnak szebb ívű, "csókosabb" ajkakat.

Viszont én is látok borzalmasakat, azok valóban roppant kínosak.

2020. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kéne látszódjon a vonal, mert akkor alapból nem tud sminkelni.
2020. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Én még nem láttam élőben olyan nőt, akinek ne látszott volna a vonal.

Szerintem csúnya. Olyan hatást kelt, mint amikor 6 évesen anyu rúzsával kikentem magam.

Insta képeken, sok-sok filterrel nem lehet észrevenni, de természetes fénynél élőben azért elég szembetűnő a különbség.

2020. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

4-es vagyok,ez még lemaradt:

A profi sminkesek is más sminket készítenek eseményre/fotozósra és mást hétköznapra.

Múltkor láttam egy csajt tökeletes Insta sminkben. Egy képen tényleg gyönyörűen mutatott volna, de a pláza mozgólépcsőjén nevetségesen nézett ki a 2 cm alapozó-primer-korrektor-bronzisító-pirosító-highlighter + erős szemsmink+ erős rúzs, ami miliméterekkel nagyobbra volt festve mint az eredeti ajka.

2020. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor ciki, ha valaki nagyon túlzásba viszi. Én általában nem szoktam rúzst használni, mert annyira nem szeretem magamon, annyira nem tetszik és nem is érzem szükségesnek szimpla hétköznapokon. Viszont, ha valami miatt mégis használok vagy csináltatok egy sminket és kirúzsoznak, akkor mindig túlrajzolom/túlrajzolják. Nekem az alsó ajkam kifejezetten vékony, kb. eltűnik a felsőhöz képest, ami pedig kifejezetten nagy és kicsit "kacsás". Ha a szám természetes vonalát követném, akkor az minden lenne csak szép nem, viszont így normálisan néz ki.
2020. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az a véleményem, hogy élőben csúnya. Egyébként meg a husos szájú, vagy feltöltött szájú instalányokon mutat jól. Képeken. Élőben lehet rajtuk is nevetséges.

Egyébként normál szájon, mint pl nekem van, hát ordít róla a vonal. És nem azért, mert béna vagyok.

2020. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Egész pontosan már 2016 óta divat, amióta a Jenner majom tizenévesen feltöltette, és előtérbe nyomták azzal, hogy a szülei még bőven nagykorúsága előtt lazán megengedték neki.

Nyilván az Instatrendeket követő tinik, illetve a plasztikaellenesek rajzolják, nagyobbra kontúrozzák, - így teszik nagyobbá beavatkozások nélkül.


Szerintem is undorító, hogy mindenki páviáns*gget akar a szájából.

Egyáltalán nem dekoratív, inkább visszataszító és igénytelen.

Főleg, hogy erre az egész őrületbe újabban még vizes hatású, csillámos szájfényekkel is ráerősítenek, amitől hányigerkeltően lotyós lesz a végeredmény, akár egy felfújt lufi.

Legalább azt vésnék az eszükbe, hogy ha már nagy ajkakat akarnak, a matt őrület még mindig előnyösebb egy húsosabb ajaksziluetthez.

Meg vannak győződve arról, hogy ettől zenék lesznek, pedig be kell vallanom, hogy: NEM, nagyon nem.

Akinek alapvetően bájos arca lenne vékonyabb ajkakkal, elcsúfítja magát.

2020. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
*ettől szebbek lesznek!
2020. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

+ Szerintem ez az egész kultusz eleve ostobaság.

Ugyanis bármilyen formájú és vastagságú ajak lehet szép, amennyiben tökéletesen illeszkedik a “gazdájához”.

2020. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!