Hol vegyek ékszereket?

Figyelt kérdés

Ti hol szoktatok ékszereket venni?

Gyűrűket, nyakláncokat,stb...

Most nem ilyen aranyra vagy ezüstre gondolok, hanem arra a tipikus gyűrűkre, amiket a tinik a suliba szoktak hordani



2020. máj. 25. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A Tescoban az f&f résznél szerintem nagyon szép gyűrűk és fülbevalók,nyakláncok vannak. 1000-2500ft körül. Illetve akár Aliexpressen vagy hasonló helyeken is kilehet fogni jókat pár száz forintért. Nyílvánvalóan nem mindegyik tökéletes, de ha megnézed a véleményeket azért nagyjából belehet löni melyik jó és melyik kevésbé. De inkább az tescos f&f-et ajánlom.
2020. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebay-en is rendelhetsz pl pandora replikákat. Vannak nagyon olcsón Charmok, karkötők, gyűrűk. Próba cseresznye. Vagy New Yorker, H&M, Tesco itt is lehet kapni ékszereket. :)
2020. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Claire’s. Valóban nem ezüst/nemesacél, mégis jó minőségűek, és mindig lehet találni különleges dolgokat.

Amit 5 éve vettem, még mindig nem indult oxidációnak, ami elég meglepő, tehát nem rossz minőségű ötvözet lehet, mégis olcsó.

Továbbá rengeteg akció van náluk, pl. 3-mat fizetsz, 6-ot vihetsz, - na, ilyenkor alaposan fel lehet tankolni mindenből, ami tetszik.

2020. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. máj. 26. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb fast fashion ruhaboltban vannak ékszerek. Mondjuk sok ilyen boltnál elég túlárazottan vannak a dolgok, de én ár-érték arányban tök jókat vettem pár hónapja a Müllerben.
2020. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!