Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meg merjem csináltatni az...

Meg merjem csináltatni az industrial piercinget most, vagy még várjak vele (helix miatt)?

Figyelt kérdés

Fél éve csináltattam a jobb fülembe egy helixet, ami még mindig nem gyógyult be 100%-osan. Az esetek kb 80%-ában tudok rajta aludni, de a maradék 20-ban azért fáj. Meg ha véletlenül belekapok, azt is érzem, igaz, csak egy pillanatig. Szóval nem vészes, gyógyulgat, pl soha nem volt begyulladva, meg soha nem fájt nagyon, csak még nem az igazi.

A bal fülembe szeretnék egy industrialt, de félek, hogy nem viselném jól a helix miatt. Szerintetek?



2020. máj. 27. 09:26
 1/5 Metionin ***** válasza:
Szerintem várj amíg a helixen 100%-ban tudsz aludni. Az industrial több mint egy évig gyógyul, én a 8. hónap körül tudtam rajta úgy aludni, hogy reggelre nem fájt.
2020. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Varj vele mindenkepp
2020. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes a nyarat kivárni vele, majd ősszel csináltatni, mivel az indu is macerás, sőt macerásabb, mint a helix és nem tűri túl jók a strandokat, illetve addig is gyógyul a másik füled ;)

Kérd titán száras ékszerrel, és addig is napi 1x kezelgesd a helixet octenisepttel :)

2020. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszi. :)

Közben az is eszembe jutott, hogy így korona alatt a maszk miatt is necces lenne, mert biztos vagyok benne, hogy amilyen szerencsétlen vagyok, rendszeresen beleakadna. Meg ki szeretném még szőkíteni a hajamat, azt is előbb kéne, hogy a fodrász se nyúljon hozzá véletlenül, meg nem hiszem, hogy ha rákenődne a hidrogén, az kellemes érzés lenne. Szóval mindenképpen várok még. :D

2020. máj. 29. 19:34
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igaz, nekem is mindig vigyázni kell mert beleakad a maszkba. Ha friss lenne a piercing, az most nagyon fájna :D Tipp hajfestéshez a későbbiekre: nejlonzacskó sarkát vágd le és húzd a füledre, rögzítsd sebtapasszal :D
2020. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!