Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a ffi karóra szerintetek...

Ez a ffi karóra szerintetek jól néz ki?Vállalható?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 29. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Szerintem a legtöbb aranyból készült (vagy arany színű) karóra amúgy is picit gáz. Mármint férfiakon. Vannak persze kivételek, de az nem az átlagos Józsi.
2020. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pénzért nem vennem föl. :( Bocsi.
2020. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportora fan vagyok inkabb, de ugy kepzelem ha nem az lennek, akkor sem gondolnam, hogy ez jol nez ki.
2020. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi divatmárka. Ízléstelen olcsó vacak.
2020. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem olcsó mert 1400 dollár,de nyilván nem is a legdrágább,nekem tetszik,csak a baj vele az hogy kvarc,pedig ennyi pénzért még ha divatóra is,illene már automatának lenni valami svájci szerkezettel...
2020. máj. 30. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Az 1400 dollár az még alsó kategória. De nem is ezzel lenne a baj, hanem hogy ezek a divatmárkák konkrétan egy olcsó kínai sz.rt adnak egy 30 dolláros svájci kvarc szerkezettel. Ugyanezt megkapod Roamerben 45 ezerért. Jó az nem ilyen gagyi bevonatos vacak, hanem csak acél, de akkor is. Meg amúgy ennyiért kapsz valódi arany Omegát, IWC-t, Tudort, meg acélból JLC-t, Cartiert, Tag Heuert, Corumot, kerámia Radokat stb stb. Akkor minek vennél sz.rt?
2020. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ja az lemaradt hogy használt vintage omegát iwc-t természetesen.

2020. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, szóval bocsi, ha nem releváns a válaszom! Szerintem ez rettenetesen giccses egy férfihez, nem tudom elképzelni, hogy ezzel a csuklóján vonzó vagy férfias legyen valaki. Az aranynak ez a sárgás árnyalata pedig elég csúnya.


Szerintem a férfiakon a visszafogott, nem túl csillogó, nem túl színes karórák állnak jól, akár sportos, akár elegáns. De ez csak az én véleményem, nyilván mindenki máshogy látja.


Önmagában az óra esztétikailag szép, csak nem egy emberen tudnám elképzelni, hanem mondjuk egy elegáns fürdőszoba vagy hall enteriőr részleteként. Ilyesmire gondolok (szintén Versace) [link]

2020. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!