Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kézfertőtlenítővel lehet...

Devries bby kérdése:

Kézfertőtlenítővel lehet ápolni a frissen lyukasztott fület?

Figyelt kérdés
Nincs otthon gyógyszertári alkohol, de végülis a kézfertőtlenítő is 70% alkohol.

2020. máj. 29. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
nincs otthon esetleg betadine? nem hiszem hogy ez valami nagyon jó lenne rá
2020. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Igen, tekintve, hogy nagy része alkohol.
2020. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát ő, nem hiszem hogy ajánlott, mert rajta is van, hogy csak ép bőrfelületen használjuk.. Szerintem akkor már inkább vodkával, de technikailag a nyáladdal is 'jó', ha annyira nincs semmi.
2020. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

3.-ra ne hallgass!


Nyál??? Fertőző!

2020. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én nem ajánlanám. Nekem ez erősen allergén.
2020. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

5.-re.


Nekem meg a mogyoró.


SOHA, SENKI, NE EGYEN MOGYORÓT!


Az méreg!

2020. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
A kézfertőtlenítő nem sebkezelésre való! Azzal az ép bőrfelületről lehet eltávolítani a kórokozókat. Ha mégis megpróbálnád, rohadtul csípné.
2020. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Se a kézfertőtlenítő, se az alkohol nem megfelelő rá! Piercing kezelésére két dolog alkalmas, Betadine oldat vagy Octenisept spray.
2020. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég rossz ötlet,clairesbe kaphato fül kezelőt használom amit gyakran ujraveszek,és a már több éves lyukasztot fúlemet azzal ápolom, ha akar 1 evig nem hordok fúlbevalot es kicsit nehezebb be rakni avval kezelem le és sokkal jobb igy kevesebb az eselye hogy be gyullad.
2020. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!