Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás egy szakembernél...

Füllyukasztás egy szakembernél? Orvosifém fülbevalók vásárlása ott helyben? Hogyan lyukasztanak fület?

Figyelt kérdés

Szia(sztok)!

Szeretnék fülbevalót hordani, ezért elhatároztam hogy elmegyek kilyukasztatni a fülemet.

Pécsett egy "Jade kozmetika" nevű helyet néztem ki magamnak, csak azt nem tudom, hogy ott helyben lehet is vásárolni fülbevalót? Azt se tudom, hogy hogyan lyukasztják majd ki a fülemet. Sajnos bizsukat nem hordhatok, mert fémérzékeny vagyok, ezért csak és kizárólag orvosifém jöhet szóba.

Nem az első füllyukasztásom lesz, kiskoromban már voltam, csak nem emlékszem már rá.^^'



2020. jún. 29. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Jobb helyeken helyben lehet venni fülbevalót is. Lyukasztani 2 módon lehet. Szúrják vagy lövik. A lövés gyorsabb egyébként. Én azt javaslom.
2020. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. jún. 29. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy bárhova mész lehet venni fülbevalót, sőt választani is lehet. És csak orvosi fém fülbevalókkal lőnek.
2020. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó hír! Köszii
2020. jún. 29. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Kozmetikus lőni fogja. Érdemes, ha teheted, hogy inkább piercert keresel fel szúrással és titán ékszerrel. Jobban ért hozzá, jobban el is mond mindent ;)

Fülbelövést javarészt még a régi, rugós belövőpisztollyal csinálják. Ékszerválaszték nem túl nagy, a feje más, de amúgy pillangókapcsos ékszerek, vagy 316L orvosi fém, vagy aranyozott orvosi fém. Viszont aki bizsura allergiás, annak valószínű, hogy nikkelérzékenysége/allergiája van. Ilyenkor az orvosi fém sem a legjobb, mivel abban is található nikkel. Titán, esetleg pvd bevont ékszer, vagy bioplaszt a jó választások anyaga. A belövés kicsit fáj csak, viszont jobban roncsol, a sima szúrással ellentétben, ami kicsit jobban fájhat, de az se vészes, viszont gyorsabban gyógyul meg és fixebb, pontosabb eredményt kapsz, illetve a kezdőékszer is nagyon sokféle lehet.

2020. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ma voltam lövetni egyszerre 5öt cimpába.Nekem már szúrtak is 2t.

Személy szerint inkább a belövést javaslom, kevésbé fájdalmas és még gyorsabb is.

És igen, mindenhol lehet választani fülbevalót bárhová mész.:)

2020. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!