Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért tartósabb rajtam a...

Miért tartósabb rajtam a testpermet, mint a parfüm?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyban függ attól, hogy milyen minőségű a testpermet és a parfüm amit használsz.


Én eddig csak max 2ezres testpermetet használtam, nem igazán volt tartós. De biztos ki lehet fogni jót ilyen árban is. Viszont erősen kétlem, hogy bármelyik minőségi 30 000Ft-os EDP parfümöm tartósságát kenterbe verné akár egy 5000Ft-os testpermet is.

2020. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a fura h eredeti, markas parfumoknel ( paco rabanne, boss, d&g, stb is joval tartosabb a permet rajtam ( victorias secret)
2020. júl. 5. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy VS permetet használsz. Én parfümökből Bvlgarit, Thierry Muglert legtöbbször. Szoktam más márkákat is, de azokat pont nem amit te írtál. Nem tudom mi lehet az oka. Nekem a parfümjeim fürdés után is érződnek valamennyire, ilyet testpermettel sose tudtam elérni.
2020. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert koszi, ment a zold
2020. júl. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!