Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szabad bele bizsut tenni?

Szabad bele bizsut tenni?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt szúrták a helix piercingem. Van itthon rendes piercingem, de csak 1-2 darab. Bizsu egyenesszárú fülbevalóból pedig vagy 1000.

Szabad bele bizsut is tenni? Sajnos csak rendelni tudnék rendes piercinget, mert elég messze lakok a várostól. Sok oldalt megnéztem már, de mindenhol 1000-2500 Ft volt 1 db:/


18 l



2020. júl. 5. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Majd egy év után szabad. Két hónapos még friss, ne kockáztasd meg.

Amúgy crazyfactory, vagy wildcat oldalról lehet jókat rendelni.

2020. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónap után még ki se venném az ékszert 😅 nekem azt mondták fél évig minimum semmilyenre se cseréljem ki.
2020. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az orvosi fémet ajánlom. Nem drága, és sokkal egészségesebb a bizsunál. Saját tapasztalat, nekem a bizsu állandóan begyulladt.
2020. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!