Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm ötleteket szeretnék...

11Bogi kérdése:

Műköröm ötleteket szeretnék kérni. Nektek milyen tetszik?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ideje van majdnem folyamatosan műkörmöm. Nagyon szeretem és továbbra is szeretém hogy legyen, de kezdek kifogyni az ötletekből; amiyen ötleteim meg vannak azok nem túl konkrétak. Szóval a kérésem az lenne, hogy vagy írjatok ötletet vagy linkeljetek képet.

Előre is köszönöm!


Ui.: Nem azért kérdezem, mert teljesen jellemtelen és döntésképtelen vagyok, csak szeretnék ötletet meríteni. :)



2020. júl. 8. 13:32
 1/3 anonim válasza:

[link]

Nekem ehhez volt hasonlo es nwgyon tetszett

2020. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Forma, szín vagy dizájnügyileg? Nekem pl. mindig sötétek és mattak, fekete általában, a formáját szoktam néha változtatni, de ha te magad egyáltalán nem szereted a sötét körmöket, akkor hiába mutogatom nekem milyen tetszik.

Amúgy a pinteresten nagyon jó ötleteket lehet találni, én mindig ott keresek inspirációt. :)

2020. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
pinteresten és egyéb képle/feltölő oldalon sokat találsz
2020. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!