Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fül piercinget pl tragus rock...

Fül piercinget pl tragus rock helix meg hasonlókat ki kell venni alváskor vagy ti kiszoktátok venni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem helix van a fülemben, de sosem veszem ki. Egyáltalán nem zavar alváskor, nagyon ritkán előfordul, hogy megnyomja a fülemet ha furán fekszem.
2020. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, mindhárom van nekem, de egyiket sem veszem ki. Egyrészről időigényes, ha az embernek sok piercingje van (nekem pl 11 és nincs az az isten, hogy én nekiálljak kiszedegeti őket aztán reggel visszapakolgatni), másfelől eleinte nyilván tilos, utána meg felesleges. Nem zavaró, néha ugyan el tudja feküdni az ember, de ahhoz tényleg ütnie kell a szundinak😂
2020. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
Nem, sohasem veszem ki csak havonta 1-2 percre amíg cserélem.
2020. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem industrialom van, sosem veszem ki. Simán alszom rajta, nem zavar.
2020. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem szoktam kivenni őket. Ha nyom, vagy zavar, akkor válassz olyan ékszert, ami kényelmesebb.
2020. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs csak kiváncsi voltam hogy akiknek van azok hogy alszanak mivel én pl mindig az oldalamon alszok szoval a piercing tuti szét szúrná a fejemet 😂😂
2020. szept. 4. 13:52
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én is az oldalamon alszom, ráadásul forgolódom is. Az industrialomat sajnos emiatt kellett kivennem 1 év és 2 hónap után mert nem bírta a fülem a feszültséget amit a szár okozott és kilökte a külső lyuknál. A belső lyukban most egy karika van, az teljesen jól van így, a helix, tragus sem okoz problémát alvásnál.
2020. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem merem bennhagyni, mert úgy tudtam hogy nem szabad északára vagy ilyesmi és reggel meg este 9-et pakolgathatok😅

de amúgy is lehetetlen lenne rajta aludnom, bár a hélixemen simán tudnék, de a többi rendesen szúrja a fülem(én is oldalt alszok)

2020. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán bent lehet hagyni éjjelre, nincs ilyen szabály rá. :)
2020. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bent lehet de hat tény nem kényelmes és meg sértheti a füledet fejedet főleg ha oldalt alszol meg hat nem kényelmes...
2020. szept. 7. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!