Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fontosabb dolgok amiket kell...

Fontosabb dolgok amiket kell tudni a septum piercingről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyet,13 éves korom óta,jelenleg 16 vagyok és anyám nem engedi meg. Amíg 18 nem leszek szeretnék minél többet tudni róla,hogy még átgondoljam,hogy tényleg akarom-e.

Esetleg a fájdalom is érdekelne,elég jól bírom a fájdalmat,csak nagyon félek a tűtől. A gyógyulási időszak is,hogy necces-e meg,hogy mennyi időbe telik.

Mellesleg olvastam,hogy a porcba nem ajánlatos szúratni,miért nem?



2020. szept. 4. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is félek a tütöl, de hidd el ez teljesen más, nekem is magas a fájdalomküszöböm. Bementem a szalonba, és amikor mâr szúrtâk akkor elfogott egy kis pánik, de alig éreztem. Egyébkétn gyorsan gyógyul, fújd naponta azzal amit a percer mond és ennyi. Szerintem nagyon szép ékszer és van akinek kifejezetten jól áll.
2020. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!