Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ideiglenes piercing miért...

Az ideiglenes piercing miért nem lehet 5 napnál tovább az orrban?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orr piercinget vissza szúratni mert már egyszer beforrt. Mondta a kozmetikus , hogy az àr tartalmazza az antiallergén ékszert. Aztán mikor szúrta szólt , hogy ez nem lehet benne négy napnál tovább.

Érdekel , hogy mégis miért nem?

Azért nem kérdeztem meg tőle mert hirtelen meglepett még ilyet nem is hallottam.



2020. szept. 5. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről meg nem is hallottam. A gyógyulási ideig nem szabadna kivenni és 4 nap alatt nem gyógyul meg. Egy orvosi fém vagy platina piercinget amúgy is miért ne lehetne tovább hordani?
2020. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom de én ilyet nem hallottam még. Legalább egy hét a gyógyulás minimum. Addig nem szabad kivenni akármi van benne. Legalábbis nekem ezt mondták bár én tetováló szalonban szurattam az orrom.
2020. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott bukik meg a dolog, hogy kozmetikus. Rémálmaimban sem mennék kozmetikushoz olyanért, amit hivatásos szalonban, tanult piercerrel KELL csináltatni!
2020. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ideiglenes piercing. Kezdőékszernek ajánlott bizonyos plusz paraméterek melletti ékszerek hordása, mint a titán anyagú, vagy bioplaszt, bizonyos ékszerenél az ékszertípus (orrnál L száras vagy kampós végű, ajaknál talpas, fülnél egyenes barbellek, vagy talpas, szemöldök és köldök esetében hajlított barbell (banán forma), stb), illetve a hosszabb ékszerhossz a szöveti dagadások miatt (hosszabb szárhossz). De a kezdő ékszert is lehet állandóan viselni. Ajánlani ajánlott bizonyos ékszerek esetében a cseréje (rövidebb szárúra, vagy nem fémre) a gyógyulási idő után, de a legegyszerűbb lobe nevű füllyuknak a teljes gyógyulási ideje is 4 hét minimum, ami alatt nem vesszük ki az ékszert a lyukból, nem cserélgetjük és a többi.

Szóval vagy a kozmetikus egy sültbolond, vagy valamit nagyon félreértettél. De, ha megírod, hogy milyen ékszert tett bele, milyen módon, mivel kell kezelned és meddig, akkor többet lehet mondani az egészről, vagy tölts fel képet róla és linkeld ide be, mert így a kérdésed kicsit zagyva.

2020. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy ideiglenesen lehet csak, föleg h minimum 1-2 hét a gyógyulási ideje. De azt sem értem miért kozmetikushoz mentél, amikor ezt egy képzett piercernél kellett volna szuratni. Kérdezd meg a kozmetkust, hogy miért. Biztos megvan a telefonszáma.
2020. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!