Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy vélekednétek egy ilyen...

Hogy vélekednétek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek sminkelni, és szeretem a "sok" sminket is. Ebbe beleértve pl. az extrémebb színeket (kék, zöld, narancssárga, rózsaszín), valamint a műszempillákat is. Buliba például rendszerint így megyek, és van, hogy csak itthon elkészítek egy teljes sminket mert szórakoztat és élvezem, hogy kiélhetem benne a kreativitásom, de attól tartok, hogy a való életben ez taszítja az embereket, mert mindenhol csak ezt hallom, hogy a "vakolat" ronda. Holott szerintem, ha egy smink szépen van elkészítve, akkor nem kelt ilyen hatást. Magyarok közül pl. Markó Rebeka sminkjei hasonlóak, és szerintem nagyon szépek:)

Utcára, suliba természetesen nem hordok műszempillát pl., és inkább maradok az olyan színeknél , mint a barna vagy esetleg a lila, de azt is csak minimálisan. Ha úgy alakul, ki merek menni az utcára smink nélkül, nem szégyellem az arcom, egyszerűen csak szeretek néha átalakulni és alkotni valamit.



#smink #lány #szerelem #iskola #buli #műszempillákat
2020. szept. 7. 22:34
 1/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincsen vele - ráadásul úgy, hogy kiéled benne a kreativitásodat. Akinek meg nem tetszik, ne nézze. :)))
2020. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobban szeretem a természetességet, a műszempilláktól pedig kiráz a hideg szinte... főleg amin nagyon látszik, hogy az.

Ugyanakkor vannak kivételek is. Pl. Lucy Bella Earl. De nála azon kívül, hogy az egész stílus jól egyben van, nagyon intelligensnek is tűnik. Ez azért számít, mert sok nő mintha az észbeli hiányosságokat próbálná sminkeléssel elfedni. Volt, hogy láttam ugyanazt azt a lányt egyik nap smink nélkül, másik nap sminkben. Sminkben valóban csinosabb volt, ugyanakkor ha az IQ-ját kellett volna megtippelnem, kevesebbnek mondtam volna. De ez lehet, hogy csak én vagyok, lehet, hogy előítélet.

Lehetsz sminkelésben kreatív, és az jó, hogy örömet szerez neked. Néha még az extrémebb is tud jól kinézni... de igen, nem mindegy, hogy hova. Utcán ha "kilo vakolattal" látnálak, nem biztos, hogy lenyűgöznél, de ha nem is másoknak akarsz tetszeni, akkor nincs gond (+ valakinek meg lehet, hogy bejön). Ugyanakkor érdemes lehet átvinni ezt a kreativitást más dolgokba is, pl. képzőművészetben kamatoztatni. Persze, csak ha azt is érdekesnek találod.

2020. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem tudni kell, hogy hova lehet sminkelni és hova nem. :) Buliba, intaképekre, szabadd helyekre simán :) Viszont suliba és melóba, vagy egy boltba leugrásra én mellőzném:D
2020. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

instaképekre, szabadabb helyekre

(bocsi, elgépeltem)

2020. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat<3
2020. szept. 8. 08:07
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Jaja ismerős sminkes akarok lenni, imadom az extremebb sminkeket de ha nem no makeup makeupba mész le az utcára az emberek már furán néznek rád mintha valami uffó lennél vagy leprás undorito amilyen egy két ember de komolyan, én pl szeretek erősen sminkelni ha olyan kedvem van.
2020. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj sincs ezzel, ez is ugyanolyan hobbi, mint bármi más. Én szemöldökceruzán kívül semmit sem használok, de az egyik legjobb barátnőm olyan, mint te, imád ezzel pepecselni, gyűjti a mindenféle palettákat és állandóan kreakívkodik vele, leköti, szereti csinálni és nagyon ügyes is benne. Amit én más hobbira költök, azt ő sminkre és mindenki boldog így, szóval semmi probléma :)
2020. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Így van a hobbik egészségesek, amíg azzal senkinek nem ártasz magadat is bele értve, és nap mint nap úgy kellsz fel hogy van amit imádsz csinálni és szenvedélyed,tökmindegy mi, biciklizés, állatod, fotozás,éneklés,tánc,sport, smink,fodrászat, vagy ruhák, a lényeg hogy örömöd leled benne és tudsz fejlődni ez a lényeg aki meg megszol érte az saját magát minösiti mert neki semmilyen hobija nincsen így egy üres ember, nekem is a sminkelés illetve smink vásárlás a hobbim szülinapokra is azt választottam hogy kaptam x összeget és drogeriába vasaroltam sminkeket amiket akartam.
2020. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt lehetőségem egy fodraszkiallitason profi komplett (erős) sminkben lévő lanyokhoz, illetve testfesteshez. Azóta tetszik ez a vilag, és vonzanak az erős sminkben, de ízlésesen kinéző lányok :)
2020. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jól csinálod, viseld utcán is szerintem. Max irigykednek majd, mert ők még a szemceruzát is beleállítják a szemgolyójukba, akik beszólnak. Én a bőröm állapota /milyensége miatt nem sminkelek, de itthon azért tartok pár cuccot és ha rámjön, bizony kikenem magam :D De fél óránál tovább nem hagyom fenn a sok makeup-ot, nagyon kipattanásosodik a fejem tőle.

Szerintem menő, ha ügyes van benne. Tanulhatnál is esetleg ilyet és akkor tudnál ilyen körökben dolgozni is.

2020. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!