Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagykanizsa, Zalaegerszeg...

Nagykanizsa, Zalaegerszeg környékén tudtok olyan helyet, helyet, ahol érdemes septumot csináltatni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodtam rajta, és most végre el is határoztam magam, viszont ez lenne az első pc-m, és fogalmam sincs, hogy hova menjek. Esetleg tudtok helyet ajánlani, ahol szépen szúrják?

2020. szept. 13. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Ocsmány, ne csináltass.
2020. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem azt csinálok magammal, amit szeretnék, de köszi a választ😀
2020. szept. 13. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Akiket tudok, hogy jók, azok nagyon messze vannak onnan, sajnos a déldunántúlt ilyen oldalról nem ismerem túl jól. Keressgess adott piercereket és keress utána a referencia munkáinak, vagy a különféle fórumokon a negatív/pozitív kritikáknak.
2020. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!