Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Természetes szépség vagy mű...

Természetes szépség vagy mű szempilla műhaj műköröm mű száj mű barnaság mű mell?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak véleménye érdekel de lányok válaszára is kiváncsi vagyok.

24/L



2020. szept. 15. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Én a természetes női vonalat képviselem, nem sminkelek, semmi sem mű rajtam, soha életemben nem jártam körmösnél, kozmetikusnál vagy szoliban. A férjemnek pont így tetszem, ő utálja a sminket és a mű dolgokat is, de korábban is érdeklődtek irántam elegen.
2020. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen természetes.

F

2020. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Műmell: ha fáj a háta vagy elégedetlen vele és már nem fog szoptatni nem zavar, ha megcsináltatja, de nem elvárás.

Műbarnaság: ezt nem értem, ugyanaz a biokémiai folyamat szoliban, mint napon. Nincs ellenemre a mértékletes szolizás, nem is jön be különösen, de a túlzott az nem nyerő.

Műhaj: inkább ne

Műszempilla: hétköznapokon ne, alkalomkor miért

Műköröm: nem kizáró ok, de jobb szeretem, ha lakkozott vagy nincs rajta semmi.

F33

2020. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3as a műbarnaságnál a barnítókrémre gondoltam.

Én csak a hajam festem de már 10 éve mert a vörös a színem és az ajkaimat szoktam kihúzni mert alapból telt ajkakkal lettem megáldva és tetszik de csak nude rúzst használok.

Régen nagyon sok mű dologgal éltem köröm is rengeteg festék. De rájöttem hogy igazából én szépnek érzem magam és sokkal jobb smink nélkül és sokkal pozitívabb visszajelzéseket kapok. Azóta teljesen a természetesség híve vagyok és azt veszem észre hogy a legtöbb férfinek tetszik. De a nők többsége akiket ismerek valahogy nem ebbe az irányba mennek.

További válaszokat is várok. ☺️

2020. szept. 15. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
2020. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha annyira szépnek érzed magad akkor miért azzal töltöd az időd hogy mások kinézetét húzod le az interneten? Nyilván nincs semmi baj azzal hogy a természetesség híve vagy, de kezd unalmas lenni a heti “dicsérjetek meg hogy szebb vagyok mint a csúnya rossz ribik akik szeretnek sminkelni és körmöt festeni” kérdés.
2020. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6os Ne haragudj de nem igazán értem miért piszkál téged a kérdésem. Azért kérdeztem mert nincsen férfi társaságom akiknek kikérhetném a véleményét. Idegen emberekhez pedig nem megyek oda az utcán.

Az meg hogy én minek érzem magam azzal te miért érzed magad megbántva? Senkit sem húztam le szerintem. Már az elején közöltem hogy énis sokáig sminkeltem. Nekem mind a kettő elfogadott. Csak most stílust váltok kicsit felnőttesebb irányba.

Ja és ha már az időmet akarod beosztani akkor még annyit hozzátennék hogy elég szomorú hogy ilyen megnyilvánulásaid vannak idegenek felé. Nekem is unalmas sok minden mégsem fecsérlem rá az időmet hogy odaírjam hogy de uncsi meg nincs időd másra.

Nem r.bancoztam nem csúnyáztam le senkit. Nem ettől lesz r.banc valaki de elég gáz ha valaki ez alapján ítélkezik. De nyilván te ezek közé az emberek közé tartozol hiszen felettem is ítélkezni próbálsz egyetlen kérdés alapján. Lehet hogy valakit ez meghat. De ha ebben leled örömödet remélem szebbé tettem a napod. További jó ítélkezést máshol 😘

2020. szept. 16. 09:04
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nőként illene tisztában lenni azzal, hogy a mű és a mű között hatalmas a különbség. Férfiakban meg főleg nem bízok ilyen téren, egy komplett nude sminkre simán rámondják, hogy természetes szépség, istennő, közben egy órát ült a tükör előtt. Nekem is mondták már, hogy nincs is rajtam sok smink csak rúzs, közben egy szolid, de teljes smink volt rajtam alapozóstól, pirosítóstól, 4-5 árnyalatnyi szemhéjfestékestül. Ugyanazt a mennyiséget lehet így is úgyis viselni. Vagy a barnaság: van aki narancssárga, máson észre se veszed, mert veled egyszínű valójában meg olyan fehér lenne, mint a fal (ha leégés nélkül barnulok le nyáron, elérem az átlag ember kifakult téli színét)
2020. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Utolsoval részben egyet értek! A fiuk/férfiak az egyszerűbbek nem értenek és nem is érdeklik a sminkek max pár smink termékel tudják mire való pl szempilla spiral,szajfeny,ruzs amivel tisztaba vannak, már aki azt is csak névről.

Egy természetes smink volt rajtam, a szemem is ki volt festve de nagyon szolidan és simán elhitte egy fiu hogy smink nélkül vagyok, ők mivel nem sminkelnek nincsenek tisztába vele hogyha valaki jol eldolgozza pl a korrektort alapozot boronzositot/pirositot, akár konturt, akkor már az arcon lehet csalni sokkal frisebb másmilyenebb lesz ök max azt veszik észre ami erős pl sötét rúzs, erős szemsmink azt veszik észre. A nomakeup makeup-ot tuti nem meg egy szolid sminkre is max akkor ha élőben jol meg nézi az arcod és fel hivod rá a figyelmét.

De amugy én is kezdem unni ezeket a kérdéseket, én pl közepesen vagyok a természetesség hive, pl pothajat sose csinaltatnek, 17 eves vagyok jelenleg mükórmöm egyszer volt kiprobalas szempontjabol és azota csak festem a körmöm, sminkelek hol lágyan hol erősen épp mi tetszik, festettem a hajam régebben mostmár nem, kozmetikusnál egyszer voltam, magamnak tisztitom az arcom, és szedem a szemöldököm nem festem a szemöldököm mert alapbol fekete es dus, akár a szempillám azokra büszke is vagyok, a böröm ha rossz állapotu akkor korrektor alapozot kenek rá ha valahova megyek közösségbe, de kb 6 honapja nem sminkelek a maszk miatt, ugyis eltakarja a fél arcom xD

Én azt mondom az ember válalja fel magát büszkén, aki szereti a mű dolgokat úgy érzi magát nőiesnek sexynek tegye nekem semmivel nem lesz kevesebb az életem max ha meglátom akkor lesz egy vélemenyem rola amit megtartok magamnak, aki természetesen érzi magát jól nem feszengve az pedig amúgy tegyen, mindenkinek ugyse fogsz tetszeni ezt jegyezd meg és fogadd el! Úgy változtass a külsödön ahogy magadnak tetszel ne masnak ha te nem latod a hibat akkor nem is letezik! Ha esetleg a palik azt irjak hogy a mű sexybb akkor mű leszel? Az is mit takar? Pothaj mupilla mukorom es ha van ra penzed ajakfeltoltes orrplasztika es ilyen olyan beavatkozasok a mucici mellett? 2020 van szerintem legyünk anyira haladóak hogy már nem másoknak felelünk meg, mindig lesz olyan akinek tetszeni fogsz meg olyan is akinek abszolut nem enyi, bocsi a hosszú monológért de ez a véleményem. :D

2020. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9es nagyon igazad van. ☺️

Sajna én sosem találtam meg azt az alapozót ami nem látszott meg hogy van rajtam. De mostmár nemis vágyom rá mióta nem vagyok pattanásos.

Végülis senkisem tökéletes.

2020. szept. 17. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!