Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok (de akár fiúk is)...

Lányok (de akár fiúk is) szerintetek melyek a legjobb drogériás termékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztalatok? Mi jött be nektek nagyon, ami hasonló minőséggel bírt, mint egy high end termék?

Nekem a Maybelline Fit me! korrektort javasolták eddig, illetve a szemöldök termékeiket eddig is használtam azok nagyon jó minőségűek.


Az Essence-el Miss Sporty és társaival sosem voltam elégedett..


Nektek vannak kedvenc jól bevált termékeitek?



2020. szept. 18. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Essence, Revolution,L'Oréal, Maybelline
2020. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

szempillaspirálom: Maybelline

szemceruzám: Essence

púderem: Miss Sporty

körömlakkom: Rimmel London 60 sec

2020. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na a Maybelline Fit Me! Korrektor nekem nagyon nem jött be... Alig van fedése, és nem valami tartós. Inkább párszáz forinttal drágábban megrendelem az L.A. Girl korrektoromat, mert az tényleg veri a high end termékeket...

Hobbisminkes vagyok egyébként és gyűjtő, rengeteg rengeteg terméket próbáltam már, szóval van viszonyítási alapom.

Ami az Essencetől jó, az az Eyebrow stylist set, és a kilences, négyzet alakú papírdobozos paletták, hozza azt a minőséget, mint a 20 ezer forintos Urban Decaym. De az Essencenél is csak ez az egy fajta paletta, a többi nem ilyen jó. Ezek a Follow Your Heart, Love what you do, Be Your Tiful neveket viselik, keress rá, szuperek. BB krémből a verhetetlen az a Bourjois Healthy Mix BB krém, fantasztikus termék tényleg. És van még egy szuper folyékony highlighter a Müllerből, ez a Sleek Highlighting Elixir. Nagyon tartós és elképesztően gyönyörű a fénye. Nem az a gagyi csillámdarabkás.

Drogériákból ennyi sminket tudok ajánlani, de tényleg egy picivel többért, vagy ugyanannyiért de nem a drogériából már annyi tényleg nagyon jó termék van. Pl az Aden Full HD alapozó 3500 forint körül van, és ugyanazt hozza, mint a Huda Beauty #Fauxfilter, csak az Aden még parfümmentes is. Vagy a NYX termékei között nagyon sok nagyon jó van, és az is kb L'Oreal árban van.

2020. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 mindenképp megnézem ezeket az Essence palettákat!

A többi terméket nagyjából ismerem és azok tényleg nagyon jó minőségűek, főleg a folyékony highlighter.

Egyébként most kipróbáltam a Fit me! termékeket.. Hát használtam már jobb korrektort én is pl szerintem még a Catrice One Drop Coverage vagy Camouflage korrektora is veri nálam

2020. szept. 18. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

- Alapozó: Catrice HD Liquid Coverage - Én még nem próbáltam, de sokan mondják, hasonlóan teljesít, mint az Estée Lauder Double Wear.

- Korrektor: Catrice Liquid Camouflage - Nekem most ez a kedvencem. Előtte én is a Fit Me!-t használtam, amit szintén a jó korrektorok közé sorolok, viszont ez szebben oszlik el a bőrön, “bőrazonosabb“ a textúrája. Viszont amit a Fit Me!-ben jobban szeretek, hogy nem kell fixálni, mert matt és egész nap a helyén marad. Ezt azért nap közben néha igazgatni kell, mert krémesebb és nem szilárdul rá a bőrre.

- Tus: Maybelline Lasting Drama tégelyes tus - Tényleg a legjobb, amit VALAHA próbáltam, éppen ezért rendszeresen újraveszem. Nagyon szép, erős fekete színe van, nem kenődik el, egész nap tart, és sokkal könnyebben kezelhető, mint egy filces vagy folyékony verzió.

- Szempillaspirál: Maybelline Lash Sensational és Snapscara - Mindkettő brutális, műszempilla hatást varázsol. Az előbbi nagyon tartós, megkeményíti a pillákat, így egész nap a helyükön állnak, viszont a Snapscarának könnyedebb az állaga, és egyszerűbb eltávolítani.

- Folyékony matt rúzsok (én csak ezeket szeretem, a klasszikus formulával, illetve a fényes dolgokkal hadilábon állok, mert rajtam csak ezek tartósak és elég kényelmesek): Catrice Matt Pro Ink, Maybelline SuperStay Matte Ink

2020. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöldet adtam, nem tudom miért pontoztak le pár választ..

Értelemszerűen drogériás márkákra gondoltam, ahogy azt a kérdésemben is kiemeltem, a válaszok pedig szerintem mind stimmelnek.

Az más kérdés kinek mi a favorit.

Köszi a válaszokat!

2020. szept. 20. 11:36
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Nos amik nekem beváltak, és már használtam is párszor.

Maybeline fit me alapozo a korrektorját is használtam de valóban gyenge a fedése és a karikák ugyanugy latszottak max 1 árnyalattal lett halványabb.

Maybeline false lift szempilla spiral.

Lovely K-lipsei

Trend it up ultra matte ruzsai ajakontur cerkával illetve a duzzaszto szajfenye is jo.

Trend it up alapozoi borzalmasak csak a szájra való termékei a jók.

Essence nek a santa palettája és shine shine szájfényei is jók.

Sleek sunset palettája -Müllerben kapható.

Lovely géles tus szettje.

Catrice glow sun bronzositoja.

Real teques ecsetei.

Narrati ecsetek puhák és natur.-Müller.

Revolution szemhejpuder palettai pirosito palettaja ezt csak rossmanba lehet kapni ezt a márkát.

Catrice primereket is dicsérik.

Maybeline szemóldök escet slim pencil.

Catrice ajakduzzaszto szajfenye, highliter chroome palettája.

Maybeline highliter stic.

L'Oreal infelitible alapozoja es korrektorja kozul is sokan dicserik. Ugy kb enyit jut eszembe sok sikert én már azért nem hallgatok mindenkire mert ugy is embere válogat mindenben kinek mi a jó kinek mi válik be mi az elvárása.

2020. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Én alapvetően a Maybelline és Catrice termékeket kedvelem, jó az ár-érték arányuk és némelyik tényleg felér egy-egy high end kategóriás termékhez.


Maybelline Tattoo brow pomade

Maybelline Fit Me alapozó

Maybelline Lash Sensational Intense Black szempillaspirál (a lila tégelyes)


Catrice High Glow Mineral highliter

Catrice Liquid Camouflage korrektor

Catrice HD Liquid Coverage alapozó (nem a legjobb jó a színválaszték)


Revolution-nek bármelyik szemhéjpúder palettája

Essence Eyebrow Brush-szemöldök ecset

Essence Soft Contouring szájceruza

2020. szept. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
ja, és a Catrice Slim'Matic szemöldökceruza, csak iszonyatosan gyorsan elfogy
2020. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Essence folyékony liquid tusa a kék vizálló változata edigi legjobb folyékony tusom.

Essence highliter paletta.

L'Oreal infelitible catrice camoflouge.

Catrice filces tusa.

She color ajakszinezoi.

Makeup revolution paletták.

2020. nov. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!