Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hagyhatom felfordítva a...

Hagyhatom felfordítva a septum piercinget egész addig amíg be nem gyógyul?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a fertőzés elkerülése érdekében nem nagyon kéne fordítgatnom le és fel. De mivel se suliba, se itthon nem igazán örülnének neki ha csinaltatnék nekem elég sűrűn kellene fordítgatnom, szóval egyszerűbb lenne felfordítva hagynom, amíg be nem gyógyul és elkezdhetem rendszeresebben fordídgatni.

2020. szept. 27. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Hagyhatod persze, nekem is így gyógyult, szintén azért, mert suliban/otthon annyira nem örültek volna neki.

A septum gyorsan gyógyul egyébként, mert csak a bőrt szúrják át, 2-3 hét alatt szinte teljesen gyógyult volt az enyém, szerintem a tied se fog tovább tartani, aztán utána már forgathatod kedvedre, de valóban, amíg gyógyul próbáld minél kevesebbet mozgatni meg tapizni (tisztításon és ápoláson kívül persze).

2020. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!