Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most hogy kötelező a maszk...

Most hogy kötelező a maszk egyre több helyen,rúzst ugyanannyit használnak az emberek,vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyanannyit. Minden nap használok vagy rúzst vagy szájfényt. Nyilván így hamarabb lejön, de engem nem zavar annyira. Maximum akkor nem használok, ha tudom, hogy csak a boltba megyek, mert akkor ott úgysem veszem le a maszkot.
2020. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Én már nem használok, sőt, egy-két hete már fogat se mosok. A maszk miatt se nem látják, se nem érzik.
2020. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevesebbet, mert felesleges, nem is látszik. Én azért sem használom, mert nem akarom, hogy egy része a maszkon kössön ki és összekenjem. Amúgy szeretek rúzst használni, de amíg maszkban kell lenni, addig hanyagolom. Jelenleg ki is merül a sminkem a szemöldökigazításnál és a szempillaspirálnál.
2020. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretek rúzst használni, de zavar, hogy a maszk olyan lesz, így csak akkor teszem fel, amikor van lehetőségem levenni. ha csak a boltba, oda nem.
2020. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kevesebbet, valahol olvastam egy cikkben, hogy csökkent a rúzsok eladása.
2020. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmi értelme. Otthon eddig se rúzsoztam, ha meg bemegyek valahova, rögtön maszkot kell venni.
2020. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig is csak a munkahelyemre sminkeltem magam, hogy legalább ott ne nézzek ki úgy, mint a harmadnapos vízihulla, mert emberekkel foglalkozom. Éppen ezért nekem muszáj maszkot hordani egész idő alatt, szóval nem rúzsozok, már egyáltalán, minek.
2020. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!