Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van, aki rendelt már a Pinlerm...

Van, aki rendelt már a Pinlermo oldalról kitűzőt/ruhafoltozót?

Figyelt kérdés

Az alábbi oldalról lenne szó:


[link]


Elég sokan rossz véleménnyel vannak róla, többen is állítják, hogy scam, lehetetlen felvenni velük a kapcsolatot, rossz minőségűek a kitűzők (hibásan érkeznek, használhatatlanok stb.), nem élő tracking numbert adnak meg és még sorolhatnám.

Augusztus 27-én és 29-én rendeltem tőlük, 3-3 db kitűzőt, és csak a szállítási költségeket kellett állnom. Először én is invalid tracking numbert kaptam mindkét rendelésemhez, illetve semmi hír nem volt a csomagjaimról, így szeptember 25-én emailben kerestem meg őket a problémámmal, amire két nap múlva reagáltak, adtak új tracking numbereket, és ma meg is jött az első csomagom. Az interneten olvasottak miatt eléggé féltem attól, hogy nekem is hibás, használhatatlan darabokat küldenek, azonban kellemesen csalódtam: mindhárom kitűző épen, esztétikai hibától mentesen érkezett meg.

Szóval a kérdésem igazából az lenne, hogy most kivételesen szerencsém volt, vagy éppenséggel mások túlozhatják el? Előre is köszi mindenkinek a válaszokat! :)



2020. okt. 5. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!