Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercinget 4 hónap után...

Helix piercinget 4 hónap után ki lehet cserélni?

Figyelt kérdés

Jelenleg orvosi fém pötty van benne, mostmár szeretném kicserélni orvosi fém/titán karikára.



Nem gyulladt, nem fáj, tudok rajta aludni, tudom forgatni is, érzékenység nélkül.



2020. okt. 7. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem megprobalhatod. Arra figyelj, en mindnel igy jartam eddig. Az ekszer szarara volt ragadva trutyi a lyukrol. Elsot azt piercer cserelte, nem vette eszre, es szepen athuzta felig gyogyult lyukon, es felsertette ujra. A tobbit mar magamnak csereltem. Letekered a bogyot, vizes fulpiszkaloval korbe torlod, es utana huzod ki.

23N

2020. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot! :)
2020. okt. 7. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert lettem lepontozva? 🤔 semmi rosszat nem irtam szerintem


Ha majd kicserelted, ird mar meg hogy sikerult-e. 😊

2020. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le. Sőt, tőlem pipát kaptál. :D

Amúgy el kellesz mennem piercinget venni, de ha ez megtörténik, írok:)

2020. okt. 7. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam, azert irtam ”kulon”, egy sorral lejjeb. Csak nem akartam ezert uj kommentet irni 😃

Rendben amugy, majd varom 😊

2020. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Huu, de irigyellek, az enyém 10 hónapos, és én is régóta ki szeretném már cserélni, de nem tudom, nekem néha még fáj, meg forgatni se tudom, csak nagyon minimálisan.


Én is kíváncsi vagyok, neked hogy alakul a csere. :D

2020. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os: másodjára lett helixem. Az első picit följebb volt, mint a mostani, és azzal sok többet szenvedtem. Gyulladozott, és csak 11 hónap után mertem kicserélni.

Aztán másfél év után kivettem egy fél napra, és összeforrt😅😅

De talán jobb is, hiszen másodjára jóval kevesebb gondom volt/van vele:)

2020. okt. 9. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Na? Voltal azota venni? Sikerult kicserelni?
2020. okt. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!