Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van rá esély, hogy a kezdetleg...

Van rá esély, hogy a kezdetlegesen benőtt lyukat a fülemen helyrehozzam?

Figyelt kérdés
Régebben napi szinten hordtam fülbevalót, viszont március óta szerintem egy kezemen meg tudnám számolni hányszor volt rajtam. Azt hiszem ennek meg is lett az eredménye, mert elkezdett benőni a lyuk. Azt tapasztaltam, hogy nehezen megy bele és mikor kivettem vérzett. Pár napig hagytam pihenni, mert picit be is gyulladt, majd újból megpróbáltam (orvosi fémmel), de ugyanúgy vérzett mikor kivettem. Érdemes azzal próbálkoznom, hogy folyamatosan hordok fülbevalót, hátha visszaáll vagy hagyjam benőni és lövessem újra?

2020. okt. 12. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem lövesd újra!


Itt elég sok hozzászólást találsz ezzel kapcsolatban:


[link]

2020. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de én is észrevettem a múltkor, hogy a jobb fülembe nehezen megy be a fülbevaló (végül sikerült).

Az én fülem 2 hetes korom óta ki van fúrva, és nem vagyok egy mai csirke, szóval a belövésről gőzöm sincs.

2020. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Én a múltkor szúrtam át fülbevalóval egyik barátnőmnek a kicsit már benőtt fülét. Sokáig nem hordott fülbevalót és feladta az önpróbálkozást, mert magának nem látta hol a lyuk hátul, merre erőltesse a fülbevalót. Kérj meg te is valakit, hátha.
2020. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem tud begyógyulni ha már meggyógyult egyszer a lyuk. Csak egy vékony kis hártya képződik amit simán át lehet szúrni tűvel, nem fáj!
2020. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán fülbevalóval kiszúrom,kicsit nehezebben megy át,de utàna mindig helyrejön.Március óta meg nem olyan sok idő,nekem egy év múlva is szokott sikerülni,teljesen biztos nem nőtt be.Habár lehet a te eseted más
2020. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb 4 évig nem hordtam fülbevalót, aztán egyszer rájöttem, hogy mégis szeretnék, de magamnak nem tudtam belerakni, megkértem valakit, hogy segítsen, és ő simán átszúrta, nem fájt, nem vérzett, nem éreztem semmit.
2020. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!