Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha veszek egy gél lakkot,...

Ha veszek egy gél lakkot, akkor azt hogyan kell használni otthon? (Soha nem használtam még!)

Figyelt kérdés

Soha nem használtam még gél lakkot, viszont ez a fajta ( [link] nagyon tetszik, és fogalmam sincs, hogy hogyan kell használni, hogy ér-e valamit, hogyha csak simán rákenem a körmömre, mint a sima körömlakkot és hagyom türelmesen megszáradni?


Hozzáértők segítségét szeretném kérni. Előre is köszönöm mindenkinek. :)



2020. okt. 19. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Gél lakkok kizárólag UV lámpa alatt kötnek. Ha 1 hetet vársz akkor sem fog megszáradni. Ezen kívül kellenek előkészítő folyadékok, reszelők, meg egyéb apróságok. Szerintem ha soha nem használtál még gél lakkot először menj el egy körmöshöz csak hogy lásd mi a menete.
2020. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2020. okt. 19. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha annyit sem tudsz hogy a gél lakk kizárólag UV lámpa alatt köt meg, magától pedig nem, akkor inkább menj el körmöshöz és kérdezd meg van e ilyen színe, majd ő megcsinálja. Sok minden más is kell hozzá, és könyörgöm ki ne írd a 2000.olyan kérdést ezután, hogy mi kell az otthoni gél lakkozáshoz.
2020. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy én most jövök a dm-ből és láttam lámpa nélküli gél lakkot. 1800 körül volt ha jól emlékszem de hogy igaz-e hogy tényleg gél lakk azt nem tudom.
2020. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Anyád is ilyen stílusban válaszolt/válaszol neked, mikor felteszel neki egy kérdést, amire választ szeretnél kapni, mert érdekel, de nem tudsz róla semmit?


A kérdésben teljesen egyértelműen leírtam, hogy soha nem használtam, ebből következik, hogy semmit se tudok róla. Ezért tettem fel a kérdést.

2020. okt. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!