Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Havonta menyit költötök...

Havonta menyit költötök sminkre,szépség ápolási szerekre?

Figyelt kérdés

#sminktermék #Szépségápolásiszerek
2020. okt. 27. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszek valamit, amikor már fogytán vannak. Van, hogy hónapokig nem kell vennem semmi ilyet. Úgyhogy nálam ezt nem lehet meghatározni.
2020. okt. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Sokat:D

Nem is azért, mert feltétlenül szükségem lenne rá, így is tele van a fürdőszobám, gardróbom. De mindig meglátok valamit és elcsábulok.

Olyan 60-70 közé tenném, ha muszáj mondani, de ez változik nyilván.

2020. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem veszek havonta, csak ha valami elfogy vagy ha nagyon megtetszik. Most rendeltem palettákat 15 ezer értékben, ezek vagy 2 évig ki fognak tartani ha az előzőekből indulok ki. Alapozót, tust kb. évente, spirált 3 havonta veszek. Rúzst rendszertelenül de azok amúgy is gyorsan fogynak. A tisztálkodási szereim (tusfürdő, sampon, balzsam, borotva stb.) olyan 5 ezres tétel 3-4 havonta. A hajfestésem az kb. 1500ft havonta de a festéket is nagy tételben veszem, amikor akciós.
2020. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszem, ha elfogy, de ha átlagolnom kéne, olyan 2-3 000 Ft megy el egy hónapban, mivel valami mindig elhasználódik.
2020. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat én is elsősorban ha valami elfogy a készletemből azt potolom, de ami megtetszik és nem extra drága annak nem tudok ellenálni, rendszertelenül veszek sminket, meg egyebeket, a potolás mellett mert van amikor gyakran veszek van amikor meg nem.

Bőrapolási szereket gyógyszertárban vásárlom Vichy, La roche termékeket amik nem épp olcsóak, de ami kell az kell, bőrápolásban nagyrészt potolom a hiány terméket ami bevált és azt veszem újra úgy átlagosan 20 ezer lehet a bőrapolási cucc vagy több.

De főként apránként potolva veszem ezeket nem egyszerre mind azt anyagilag nem birnám.

2020. okt. 28. 16:19
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem szoktam vásárolgatni ilyesmit, párhavonta egyszer, ha meglepem magam olyasmivel, amit nem egy kifogyott termék pótlására vásárolok, hanem csak úgy kipróbálni, vagy mert megtetszik.

Régebben nagyon sok idiótaságot vásároltam, rúzsok, meg alapozók meg kozmetikumok dögivel, aztán rájttem, hogy csak egy arcom van és alig használom őket csak rám romlik az összes :D

Sminkeket már nem is szoktam így venni, nem kísérletezgetek sminkekkel, azt használom ami bevált és ha elfogyott, újraveszem. Kozmetikumból néha szoktam egy-egy újdonságot kipróbálni.

2020. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!