Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan alapozó, ami...

Létezik olyan alapozó, ami nagyon nehezen jön le? (pl nem fog be egy fehér pólót ha hozzáérek)

Figyelt kérdés

Nagyon kis fedésű alapozót használok, hófehér bőröm van de kicsit olykor piroskás, csak ezért szoktam alapozózni, de ettől baromira rossz a komfortérzetem, ugyanis pl ha orrot kell fújnom, a zsepi tiszta sárgás marad utána (pedig tényleg nagyon keveset használok és a legfehérebbet), és az azért meglátszik azon a ponton hogy ahol fújtam az orrom már pirosabb.

Illetve nem merek senkit megölelni, vagy bármiféle fizikai kontaktust kialakítani, mert az alapozó fog, meg lejön stb ... szörnyen idegesít.. lehet ezen valamit változtatni, vagy az összes ilyen?



2020. okt. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Fixáló sprét és púdert használsz?
2020. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak primert használok, ami elvileg fixálja valamennyire, sprayből még nem találtam normálisat, de már próbáltam.
2020. okt. 28. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül, a színháziak magyon jók.


És a púder is segít

2020. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Amúgy alapból másokat nem szokott ez zavarni? Szörnyen kényelmetlen..
2020. okt. 29. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Puderal fixáld mindenképp vagy probald ki a spray formájában, és anyira azért nem fog az alapozo..
2020. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. nov. 6. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!